Stojke- odbranio sve, penal nije ali tu nemozes da trazis od golmana da odbrani
Vukic- teraj se bre vise
Sale-sa 50 godina svojih mora da trci, vraca se , dodaje. Kapiten Exclamation
Eduardo-dobar
Scepovic-standardno beskoristan samo samo sto je danas eto par puta uradio nesto.

Klinci izmene, dobri za ono kratko vreme. Akcija Babic, Lazar kada je Lazarev sut skinut sa gol linije sve govori. Korisniji od nekih za citavu utakmicu.

E sada sta treba vise da se dogodi da ne gledamo Miljka, Scepovica i Vukica
Question GUZ - Glavom U Zid Crne rupe i tvrdoglavi Stanoje GUZ - Glavom U Zid A moze to da ispravi, ali nece, ni posle ovog veceras GUZ - Glavom U Zid

Lorki ::

Pazi kad Ilic kaze zaobidjite me za ovaj napad nemam snage treba mi 5 minuta odmora. Slepci.

Zar mozes nesto Saletu da kazes ? Pa zar treba on medju najstarijima toliko da pretrci i napred i nazad i da zatvara ? A zasto je to tako ? Ko je dodao Eduardu u Belgiji i ko je opet danas imao najvise pasova ?

A Sale je oduvek igrao u sredin i iza napadaca. Sada igra vise levo a Vukic ladi jaja u sredini.

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

Lorki ::Kad protivnicka ekipa napravi 2 sanse za 180 min a ti primis 4 gola onda nesto dismr, hocemo u LS sa kadetima. Sta mi vredi sto smo ih nadigrali (samo da se nerviram)? Zanima me rezultat a njega nema i gotova prica.

Ziveli

offline
  • Pridružio: 23 Mar 2011
  • Poruke: 324

Ovo je sramota za fudbal da ovakva bunker ekipa prodje dalje... GUZ - Glavom U Zid
Sa ovakvom igrom ne sumnjam da ulazimo u LE ali ovaj pe*er od sudije tek nije normalan...uvek nama daju nekog bolesnog sudiju....onaj penal ni Genk nije ocekivao a kamoli trazio... GUZ - Glavom U Zid Bebee Dol zalosnije od artmedije...

offline
  • Software developer
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 3800
  • Gde živiš: Beograd

Ono sto sam video , a nisam gledao celu utakmicu ni prvu ni drugu, je da je partizan bio daleko opasniji.
1. Genk nije onakav kako su ga opisivali pre prve utakmice
2. Odbrana partizana nije ocajna kao sto je ocekivano pre prve utakmice.

Vidim da se dosta ljudi zali na Vukica, on je po meni ima dosta dobrih dodavnja i bio je u nekoliko navrata opasan po gol, a takodje se par puta i pokazalo kao dobro njegovo iskustvo. To sto ima snage za jedno poluvreme je druga prica.

Medju komentarima na b92 koje sam samo prelista vidim da ima komentara upucenih stanojevicu. Nista covek nije zgresio, ne moze on da igra umesto par onih dijabola sto imate. Nadigrali ste ih ali niste pobedili. Takodje, siguran sam i da ne odredjuje on sve igrace koji moraju da igraju ( kao i niko u nasoj ligi)

Prvi penal cisto potpuno. Drugi... pa sad, i nije bas morao da ga svira po meni, ali ono...
To je neko moje vidjenje vase igre...

offline

Sutra nam treba ispadanje jednog slabijeg tima od nas da se vratimo u nosioce jer smo sada prvi ispod crte za nosioce u Ligi Evrope Bebee Dol Odnosno ako uopste docekamo taj baraz za ulazak u ligu Evrope, posto je jedan sudija spucan u glavu sa necim tako da cemo taj isti dvomec za ligu Evrope igrati bez publike, kao i grupu verovatno. To ako udjemo ili ako nas ne izbace.

Kojilije to pametni mudo bio(jes sudija bio smece, ali...). Bolje Miljka i Scepu da je gadjao.

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113

Jbg, igrali ste dobro ali niste pobedili. Partizan odlično igra prvo poluvreme ali za dalje nema snage što mi je prosto neverovatno. Ok da nemaju neke talente, tehničare, igrače ali mogu valjda kondiciju da nabace.

Saša Ilić u 35. minutu traži par minuta odmora. Halo? Postoji gomila igrača u svetu koji su mnogo stariji od njega pa trče kao ludi.

Dobro ste igrali, imali ste dosta prilika, šuteva a Genk svakako nije bio bolji. Rekao bih da niste imali sreće. Dešava se i to u fudbalu. Kada bi popravili kondiciju i trčali svih 90 minuta bili bi sasvim dobar tim. Wink

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2007
  • Poruke: 883
  • Gde živiš: malo ovde, malo onde

Ispali smo potpuno zasluzeno, i niko nam nije kriv. Nas je od LS udaljila Baboviceva nezrelost i razmazenost, i osoba x koja gura Miljkona u prvi tim po svaku cenu.
Penal je bio cist kao suza, decko je imao prekid filma, pokazao je jasnu nameru da dodirne loptu, sto ce za mene ostati vecna misterija, zasto i zbog cega.
Sutra je zreb, prizeljkujem protivnika koji spada u red jacih, jer ce onda Stanoje morati nesto da menja.

Cisto da stavimo vest.

Ništa od Lige šampiona, Partizan ispao i pored remija sa Genkom!

Fudbaleri Partizana eliminisani su iz kvalifikacija za Ligu šampiona od Genka. Iako je u revanš meču u Beogradu bilo 1:1, Belgijanci su prošli dalje zahvaljujući pobedi u prvom susretu od 2:1.

Crno-beli su do prednosti koja ih je vodila u baraž za Ligu šampiona došli u 40. minutu golom Nemanje Tomića, dok ju je Fosen iz jedanaesterca u 58. anulirao i odveo Genk na korak od elitnog takmičenja.

Izvor: Arrow

Svake godine sve gore...

offline

TOP GUN ::A ispali Rozneborg i Glazgov Rendzers i da smo prosli bili bi nosioci u Q4 GUZ - Glavom U Zid

Jel ovo sigurno...odakle takva informacija odjednom...? Shocked

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2011
  • Poruke: 503

Колико вас је прошле сезоне хтело толико ове сезоне немате среће. Генк је смешан тим, готово група грађана по ономе што су показали и ако прођу биће топовска храна у лиги шампиона. Надам се да ће наша оба клуба ући у лигу европе и поправити коефицијенте како би следећих година имали још слабије противнике.

04 Jun 2012 00:38 rapha Zaključavanje topica Razlog: Sezona je završena
Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 904 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 7 sakrivenih i 845 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: antonije64, Atomski čoban, Buzdovan, CikaKURE, cinoeye, comi_pfc, Dimitrije Paunovic, djboj, Djokislav, dozorni, dragoljub11987, dushan, FOX, hyla, ikan, jackreacher011011, Karla, Komentator, Koridor, Krusarac, kuntalo, kybonacci, Litostroton, Lošmi, Marko Marković, menges, mercedesamg, Mercury, milutin134, Mlav, mnn2, nebojsag, nedeljkovici, Oscar, Pikac-47, Rakenica, raptorsi, raso7, repac, RJ, royst33, Sirius, Sićko, slonic_tonic, sokojet, SR-3m, Trpe Grozni, vathra, VP6919, vukdra, zeo, šumar bk2