• Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

Protiv turaka moramo mnogo bolje, ova utakmica ne mora da nam bude reper, svaka utakmica je posebna i drugacija. Fenerbahce je svoju moc pokazao u Budimpesti, siguran sam da cemo da odigramo mnogo bolje, ocekujem i povratak Zajima da vidimo sta on zna, jer je najvece pojacanje u ovom roku. Najbitnije je da smo ovu utakmicu dobili. Bicemo oslabljeni za najboljeg igraca Moreiru, zbog kartona. Crying or Very sad

• Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Partizan bez tima

Bez skoro kompletnog veznog reda krenuće Partizan u sredu u napad na Fenerbahče. Čelnici FSS nisu popustili, Ljubomir Fejsa i Zoran Tošić ostaju u Pekingu i neće moći da pomognu crno-belima u prvoj utakmici protiv Turaka. Uzaludnu borbu je vodilo rukovodstvo prvaka Srbije, dvojica olimpijaca su ostala u Kini. Dalje...

• Gde živiš: Moskva, Rusija

Komsije, opako ste krenuli, moram da priznam...

17' minut prvog poluvremena i vec 2:0 za Partizan!!! Shocked

• Pridružio: 07 Avg 2006
  • Poruke: 1182
  • Gde živiš: Fili Davydkovo, Moscow, Russia

di ste drugari...samo da ne izbaksuziram, ali 2 - 0 ,...gazi turke...

• Gde živiš: Majur (Colosseum)

Primio partizan gol iz sumnjivog penala i to u zadnjim trenutcima nadoknade vremena u prvom poluvremenu. Znaci koji put se ovo desava nasim klubovima na evro takmicenjima.. Evil or Very Mad Partizan je imao realne sanse za jedno 5:0, a zavrsilo se sa 2:1 prvo poluvreme.

• Gde živiš: Novi Beograd

helen1 ::bas mi je drago sto su pukle ove nase nesrece.a vi samo trazite opravdanja za ovakav rezultat i igru.

Jesam zvezdaš ali moram da branim komšije jer nisi u pravu. Prvo kako ti može biti drago kada izgubi naš tim. Iako ne volim Partizan iznervirao sam se jer, kako stoje stvari, naša država neće imati predstavnika u LŠ.
Drugo, igra u prvom poluvremena je bila sjajna, za udžbenike. U drugom poluvremenu su bili opravdano smoreni. Ono nije bio prekršaj a kamoli penal, a što je bio van šesnaesterca je priča za sebe.
Treće, ne zaboravi da je Fenerbahče daleko bolji klub od Partizana, i po igračkom kadru i po parama. Pri tom je Partizanu falilo nekoliko ključnih igrača. Mogli su da dobiju sa 4:0 a ovako teško da će ovaj rezultat biti dovoljan.
Čestitam igračima i navijačima partizana. Tako se bori..

• Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Od sjaja do očaja.

Rank 2

@rapha ajde neka ti sve bude,ali sta ce im jos para?za mene ce fudbaleri uvek biti najveca bagra i prostaci.ne mogu vise da pisem na prokletoj mini operi,a pisao bih jos.

04 Jun 2009 01:21 nikoola Zaključavanje topica Razlog: Gotova sezona

Ukupno su 1338 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 8 sakrivenih i 1305 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, babaroga, Cobi026, GandorCC, Georgius, Ivan001, JOntra, Litostroton, mile23, milutin134, MiroslavD, mrav pesadinac, nesa1962, ostoja, Posmatrac77OKB, ruma, S2M, sevenino, skvara, stegonosa, vandrej, vasa.93, vathra, Vlada1389, vladulns