Prelazni rok za fudbalere

31

Prelazni rok za fudbalere

offline
  • Daktilograf 21. veka
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 2766
  • Gde živiš: Apsurdistan

U fudbalu se sve menja. Koja bi mu bila motivacija da ostane u Arsenalu. Mi zivimo u vremenima gde ljudi vole da istrazuju i isprobaju razlicite izazove. Nema vise onih sto traze pripadnost pa se vencaju sa klubom do kraja svoje karijere...

Roma
Juan odbrambeni igrac Leverkuzena 04 presao u Romu.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Pizarro konacno samo Romin
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Pa verovatno je mogao Anri da ode za vise od 24M, ali opet, ima 30 god, a i sledece godine bi mogao da ode za mnogo manje pare (igraci u Engleskoj imaju onu klauzulu, preko 29 god sa 2 god ugovora...).



offline
  • Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 1163

offline
  • Pridružio: 08 Jun 2007
  • Poruke: 23

Unapred se izvinjavam na offtopic-u, ali bolje ovde da pitam nego da otvaram novu temu.

Jel zna neko sajt gde se moze videti cena igraca?

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2005
  • Poruke: 2530
  • Gde živiš: Obrenovac

-Shomi- ::Unapred se izvinjavam na offtopic-u, ali bolje ovde da pitam nego da otvaram novu temu.

Jel zna neko sajt gde se moze videti cena igraca?


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

makar priblizna

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2004
  • Poruke: 797

Evo i zvaničnog predstavljanja Henry-ja u Barseloni:




Imao je malo problema sa preponama (zaostala povreda od prošle godine; Barca-in sportski lekar kaže da nije strašno, ali sumnja na neravnomernu razvijenost mišića nogu - poslaće ga u Pariz na kraću terapiju), ali je bez muke prošao medicinski pregled, zadovoljivši zvaničnike katalonskog kluba...

Transfer je iznosio nešto ispod 24 miliona € (tačno 16.1 milion £)
----------------------------------------------------------
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 1163

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Stvarno impozantan pocetak prelaznog roka u Bajernu.

Vidi se da ozbiljno shvatili peh iz prosle sezone.

offline
  • Daktilograf 21. veka
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 2766
  • Gde živiš: Apsurdistan

Znaci Makaj ide. E sad samo gde?
Lukas Podolski se raduje svom drugu sunarodniku inace Poljaku. Zajedno napadaju u Nemackoj reprezentaciji pa se nada i ovde. Doduse ako Makaj ne ode nece bitu u prvoj postavi. Medjutim on kaze dosao sam u Bajern da ostanem i da se izborim.

Bajern je potrosio 72 miliona.

offline
  • Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 1163

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3467 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 9 sakrivenih i 3386 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleph_one, ALEXV, ArchaBasha, Atomski čoban, Bbbggg1979, Bobanzd, brufen, bukefal, CHARLIE JA., Cigi, cikadeda, Colt D, d.arsenal321, darkojbn, dearg, deki1001, deLacy, Djota1, DonRumataEstorski, dragoljub11987, drimer, Džekson, Ezbuck, g_g, Giskard, glados, goran.vvv, Grebostrek, Haris, HogarStrashni, hyla, iceburn, IQ116, ivan1973, Ivica1102, joca83, kunktator, leopard83, Lep1na, MaschinenPistole, mačković, miki kv, MILO-VAN, narandzasti, nuki1234, Orc, Parker, pein, Permaldar, Podljub, radza1, raso76, redstar011, repac, Rogan33, ruma, S2M, sap, Smiljkovich, stingD, Str2022, Tafocus, theNedjeljko, TRZH92, vaci, Velizar Laro, Weah88, WELJKO, xAlex2, Zastava, zeka013