Roj Kin napustio Mančester!

Roj Kin napustio Mančester!

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Tako pišu današnje "Novosti". Tekst je kratak pa ću ga preneti u celosti:

"Roj Kin (34) od juče više nije član Mančester Junajteda! Legendarni kapiten je sporazumno raskinuo ugovor sa klubom u kojem je proveo 12 godina i osvojio 7 titula."

Ne znam šta je u pitanju, svađa sa Fergusonom, novim rukovodstvom ili nešto treće? On je veliki igrač koji je ostavio veliki trag u Mančesteru i svetskom fudbalu uopšte. Bilo bi mi jako žao kada bi se penzionisao, pogotovo na ovakav način...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

@rapha

Ja sam negde procitao da vec ima neku ponudu Confused



offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Meni je jako zao kao navijacu MU. Pa ni oprostaj...... Sad
Inace, iz raznoranih izjava stavljao je do znanja da nije zadovoljan saigracima, i da pojedini igraci se ne zalazu dovoljno za klub kao sto je MU.
Mislim da nije svadja sa fergusonom, vec da ne zeli da ucestuje u timu u kojima igraju pojedini fudbaleri koji ne daju max za klub......
Inace A. Smit me odusevio borbenoscu na nekoj od proslih utakmica, tako da licno ja njega vidim kao naslednika, i za par utakmica nezamenljivog igraca kao sto je do sada bio objektivno veliki Roj Kin

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Cardak, ni na nebu ni na zemlji

Roj Kin je prvenstveno izjavio da je nezadovoljan igracima kao sto su Smit, Flecer, da nisu kalibra za Manchester Utd, ide u Celtic, a to je otvoren put za Balaka iz Bajerna jer i on je zavrsio sa svojim klubom

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4043 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 8 sakrivenih i 3948 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, aleksandar11332, alke12, Antoni S, bankulen, bladesu, bojan1234, bojank, Boskovic, Brankojle, C-Gun, Cavendish, cenejac111, CikaKURE, Crazzer, darkkran, debeli, Dejan_vw, deLacy, Desmond, drale12, DrNeoCortex, dukajov, dushan, Dzuki, esko_hz, Feller, Glavonja049, gregorxix, Hardenberg, hattori, Jager715510, Jeremiah, Jonbonjovi, Kapetan Hadok, kybonacci, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, MaschinenPistole, MB120mm, Medojed, Mercury, Metanoja, milanstankovic087, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, nenad81, Niki2024, OKT, Oscar2, ozzy, Pale2025, panonski mornar, Papadubi, Pavel Medved, Peruta, PlayerOne, Posmatrac77OKB, rakivan, raso76, Regrut Boskica, Remain, Remarqe, rodoljub, samo_srpski, Sevatar, Sharpshooter, ShtagodShtagod, Sirius, skok, skylab1111, SpaDej, Srki98, sslay, sspp, stegonosa, Tas011, vaso1, vathra, VBoss, VekiJ, Vlada78, Volfero, vuksa72, Wrangler, zule2, 800077