• Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18456
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Recoba20 ::Mislim da smo sinoc imali priliku da poslednji put gledamo lep fudbal na ovom prvenstvu. Voleo bih da finale bude bar upola lepo kao sinocna utakmica, ali obzirom ko je protivnik Holandije, tesko da ce ista od toga biti. Zao mi sto ne videh usporen snimak one Forlanove precke u poslednjem minutu utakmice. Za to mogu da se zahvalim medijskom javnom servisu nase domovine. GUZ - Glavom U Zid

Ja sam navijao za Nemce, ali sam žarko želeo da Forlan da gol. Još pola sata onakvog fudbala, niko ne bi zažalio, pa ni igrači. Svaka im čast! Vratili su nadu u fudbal.

• real
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Nov 2004
  • Poruke: 2297
  • Gde živiš: Kragujevac

Recoba20 ::Zao mi sto ne videh usporen snimak one Forlanove precke u poslednjem minutu utakmice. Za to mogu da se zahvalim medijskom javnom servisu nase domovine. GUZ - Glavom U Zid

Možeš komotno. GUZ - Glavom U Zid To je jedini resurs u ovoj državi koji nikad neće biti prodat.

--------------

Ovi komunalci ne igraju totalni fudbal, već ultimate football.

Sudija uopšte nije kažnjavao za najoštrije prekršaje.

• Pridružio: 08 Jul 2007
  • Poruke: 2024

Ove narandžaste opremice će do kraja postati žute! Razz Mr. Green
Sviđa mi se kako Španci igraju i biće mi žao ako budu baksuzi.

• Gde živiš: Oslo

Je l' to real nazvao ove narandzaste "komunalcima"?

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa
STA SAM JA REKLA?!!! Sta sam ja rekla?!!!!!
Moj me insekt nikad ne vara Mr. Green

Instinkt Zivorade, instinkt Very Happy

03 Sep 2010 09:55 Lorki Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je, dalja diskusija nema svrhu

Ukupno su 1256 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 5 sakrivenih i 1207 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, amstel, Apok, Areal84, babaroga, Brana01, BraneS, cenejac111, CheefCoach, DPera, DragoslavS, Dvojac005, Gargantua, Georgius, goxin, havoc995, jukeboxer, kobaja77, Luka Blažević, mercedesamg, mikrimaus, milenko crazy north, moldway, nemkea71, NoOneEver Dreams, ObelixSRB, ozzy, panzerwaffe, pein, procesor, sasa87, shaja1, Skywhaler, sokars, srbijaiznadsvega, Srki94, theNedjeljko, Vatreni Zmaj, Viceroy, virked, Vlad000, Vlada1389, zillbg, žeks62