Komentar na konfiguraciju!

Komentar na konfiguraciju!

offline
  • igor86  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1633

Kupujem računar, ali na žalost ne sebi. Svaki komentar je dobro došao!

Monitor Samsung SM 740N LCD, 8ms
CPU AMD Athlon64 BOX 3200+, Sck AM2
MB Gigabyte M55SLI-S4, sAM2, nForce4 SLI, SLI, FW, GLAN
HDD Maxtor 6V250F0, S-ATA300, 250 GB/16MB/7200rpm
DVD+RW/-RW Pioneer DVR-110DSV, Silver, Dual Layer, 16x, bulk
DVD ROM LG, 16/48x, ATAPI, retail
Gainward BLISS 7600GS "Golden Sample", GF 7600GS, 256MB DDR3, PCI-E, TV-out, DVI
Chieftec midi tower DG-01B-D-U, 400W, crno, USB, Fire wire

Dopuna: 30 Nov 2006 2:33

U malo da zaboravim

DDR2 1GB PC5300 (667MHz), GoodRAM



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Nov 2005
  • Poruke: 162
  • Gde živiš: Kraguj City

Nema razloga da imas DVD playaer i DVD RW. Po mojim "saznanjima" vremenom ti laser na RW slabi bez velike razlike koristio ga stalno ili mu pomagao player...

Jesi razmisljao mozda o 19 inca LCD (nije mnogo skuplji a dosta je bolji).



offline
  • igor86  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1633

Hvala na komentarima, da gledao sam 19'' Samsung SM 920N LCD, 8 ms. Samo nisam siguran u njegov kvalitet. A što se tiće DVD ROM-a mislm da je dobro rješenje kod presnimavanja DVD-a

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 820 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 5 sakrivenih i 725 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, Aleksa 3215, Aleksej, Asteker, bavar357, bax0904, bojan313, bojan_t, bojank, Bubili, bunker, celt, Daba75, DeerHunter, dexteroza, dj.ape, djile1, Djokkinen, djonsule, djuradj, dmitarche, Dolinc, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dorijan Grej, dradex, DragoslavS, DrMrPr, Dukelander, dule10savic, Džekson, Foxdie, goran.vvv, Halabit, HogarStrashni, iceburn, Igritelj, Jablan, jalos, Jaxupa, JimmyNapoli, Jozo74, koom0001, kreker, Kudun, laki_bb, Laluvr, littlebunny, lukac, Maki1981, Marko1238, mikrimaus, mishkooo, Naj-Turs, nenomir, Nikola93., nikolapetkovic, nixos, nuke92, oldtimer, pein, Permaldar, Polifon, predragc, rovac, royst33, samoulogovankorisnik, samp1389, Semberija, Sharpshooter, Shinobi, shiro, Simonsen23, Smiljkovich, Sone0883, ssekir75, stegonosa, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, Tribal, Tvrtko I, VanZan, vlada035, vladom6, Volkcho, vrgudinac, zivojin32, ZlatniRez, Zmajac, Đurđevdan