Kako ovo da uradim???

Kako ovo da uradim???

offline
  • Pridružio: 25 Feb 2008
  • Poruke: 87
  • Gde živiš: Nis

Problem je sledeci.Postavio sam forum direktno tako da ide [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i otvara forum.E sada hocu da bude [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] , a da na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] bude joomla.Kako sada da prebacim forum na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] se da me razumete sta hocu da kazem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Napravi direktorijum forum i sve fajlove kopiraj unutar njega, izmeni putanje u config fajlu i bazi, a za više informacija ćeš na morati reći o kome se forumu radi



offline
  • Pridružio: 25 Feb 2008
  • Poruke: 87
  • Gde živiš: Nis

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] je forum kako u bazi da menjam putanje?

offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3760
  • Gde živiš: 127.0.0.1

@salepevac: Forum je vBulletin, a to sto si ti dao je adresa.

Koristi phpMyAdmin da izmenis bazu. U config tabeli bi trebalo da postoji polje u kome je smestena putanja do foruma.

inace:

http://korgsrbija.com ::Proxy Error

The proxy server received an invalid response from an upstream server.
The proxy server could not handle the request GET /forum.

Reason: Error reading from remote server

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1012 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 2 sakrivenih i 996 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ben Roj, DDragoje, drale12, Džekson, Ezbuck, Jovan.D, kaskadija, Lotus, maksi007, Milos82, shiro, starlights, Zastava, zziko