Gde se gleda dali stampac ima boju

Gde se gleda dali stampac ima boju

offline
  • Pridružio: 03 Avg 2003
  • Poruke: 398
  • Gde živiš: Deutschland

Ma iskreno nikad nisam imao stampac ali treba da vidim zasto ne radi stampac i dali ima boju stampac je HP Deskjet 3920 znam da se radi i clining ali gde bese znam da su 21-grno i 22-boja .
I jer moze da ne stampa ako se zadade vise operacija (primer nema boje i ti mu dajes da stampa neki lis uporno kako ce se ponasati kad mu umetnes kertrize) kako mi je rekla i to je uradila ..
Ajde pomagajte ako moze slikovito jos bolje za mene



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Okt 2007
  • Poruke: 49

Zadas mu da stampa neki dokumenat naravno tekstualni, ako uvlaci papir i sve odradi normalno tj. izbaci papir normalno samo prazan to znaci da: ili nema boje bilo da je crna ili kolor ili znaci da je zapekao. Probaj da napunis kertridze pa se javi da vidimo sta je.



offline
  • Pridružio: 03 Avg 2003
  • Poruke: 398
  • Gde živiš: Deutschland

Pitanje je gde se vidi dali je prazan dali ima boju ili nema znam da ima takva opcija da ti pokaze koja boja je prazna

offline
  • Pridružio: 04 Okt 2007
  • Poruke: 49

Ako si instalirao softver za taj stampac onda mora da imas program u start meniju pomocu koga gledas da li ima ili nema boje takodje imas i gomilu drugih opcija.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 926 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 3 sakrivenih i 846 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Ares12356, avijacija, bb929, Belac91, blatruc82, bojank, bokicacar, Borski1977, Boskovic, bukefal, carinko, dendrit86, Djokkinen, Dovla 1980, Draganeli, Electron, Ezbuck, g_g, gregorxix, hyla, InzenjerBL, jaeger, Jelly4183, Jeremiah, Jester, joca83, K-1A, Kalaura, Karaula, klepesina, koneks, koom0001, Lance Guest, lord sir giga, mat, Michellefromrezistance, MikeHammer, Miki 24pbr, milanpb, Miler88, mnn2, moldway, Mrav Obrad, mustangkg, nobutado, Nole, NoOneEver Dreams, OgnjenMitric, Oklopnjak, pablojepao, pds, pein, peradetlić, Piani Jazzer, ping15, pisac12, Ray1973, Remain, repac, ruma, Rupert, Siti2, smes_no, sombrero, sslay, Tandrkalo, theNedjeljko, TRAVUNIJA, vathra, veljko82, veljkovicdani, vidra boy, vlad4, Voice1, Vrač, Zoca