Crysis 3 crni ekran posle introa

Crysis 3 crni ekran posle introa

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 314
  • Gde živiš: Montenegro

Napisano: 10 Apr 2015 12:12

@Srki94
I ja imam slican problem Smile Naime kad pokrenem Crysis 3 sve normalno se desava trening mogu da predjem i pocne uvod u igricu kratak film i kad treba da pocen da ja igram igricu tada samo pocrni ekran i tako stoji citavo vrijeme Smile I kad klikmen bilo sta ne reaguje samo na kraju me izbaci na ekran i pise stop working nesto slicno nzm tacno sad pa jel kod mene slican problem ? Smile

Dopuna: 10 Apr 2015 12:14

@mijata budi strpljiv kao sto ti je vec rekao @dusan Wink
A inace ta igrica nije vrijedna truda ovolikog jer je bas nikakva Smile

Dopuna: 11 Apr 2015 22:13

@Srki94 ?
Jel imas neki predlog zza moj problem ? Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Napisano: 12 Apr 2015 0:00

Izdvojio sam ti poruku iz druge teme.

Prvo počni od pomeranja svih grafičkih opcija na minimalni grafički preset - very low ili low.

Dopuna: 12 Apr 2015 0:04

Ako to ne pomogne probaj ovo :

1. Otvori system.cfg fajl u folderu uz pomoć notepada ili drugog tekst editora
2. Pronađi liniju
g_language=
3. Ako nije "english" u nastavku, zameni to što piše sa "english" i probaj da pokreneš igru :
g_language=english



offline
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 314
  • Gde živiš: Montenegro

Sta se desilo nzm ni sam danas sam je mogao igrat u pocetku do one misije gdje hackujem nagazne mine i gdje me puca neko iz tovera ....znaci igrao sam je 30 min i opet me izbaci isti problem ,ali mislim da je bilo do podesavnja rezolucije i low Smile Ali i kad sam to namjestio desi se da me izbaci 2-3 puta zaredom i eto 4 put upali i igra mi . Nzm mozda ce mi ovaj drugi savjet bit to t ,ali ja nzm tacno kako da otvotim system.cfg Smile

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Ne verujem da će ti u tom slučaju pomoći drugi savet, drugi savet je ispravljao crash posle introa.

config fajl možeš otvoriti bilo kojim tekst editorom, desni klik > open with > notepad npr.
Izmene je potrebno sačuvati pre izlaska iz editora.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 922 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 7 sakrivenih i 854 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, Ben Roj, Betty25, Blade, blankspace, blatruc82, Boris BM, bpvl, Bubimir, BUDDAR70, CHARLIE JA., DaliborVukadinovic, darkkran, djonsule, Djota1, drimer, dukajov, Dzigy, esx66, Giskard, Goran_, GT, ikan, ivan979, Kenanjoz, Koca Popovic, Lester Freamon, lima, Lj_ubo, luka35, M74AB3, marko.markovic, MarkoD, Marky, mkukoleca, Natuzzi, nenad81, nerislav2025, nesa1962, nnnnnnnnnn, OKT, Oscar, Papadubi, Peruta, pirke96, PlayerOne, PMsnow, Posmatrac77OKB, Risbo_Boris, saputnik plavetnila, Sevetar, Shinobi, Sone0883, stagezin, stefan95, Tas011, tomigun, ujke, uruk, vazduh, Wehicle