Gta san andreas

Gta san andreas

offline
  • Mihajlo Krstic
  • Pridružio: 16 Maj 2013
  • Poruke: 111
  • Gde živiš: Kragujevac

Kada udjem u gta pa u load game i kad udjem u sacuvanu igru pojavljuju se one slike. Zeleo bih da ubacim slike koje ja hocu kako to da uradim? treba mi hitan odgovor hvala Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 733 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 1 sakriven i 721 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bojan85, cikadeda, djordjemiklusev, Ivan Gajic, mile.ilic75, Mzee, royst33, Saša31LPB, Shilok, Tas011, vukajlo71