Najbolja igra za PC u 2009 godini!!!

Najbolja igra za PC u 2009 godini!!!

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

Evo jedne zanimljive teme za sve GAMERE! Ajde da izaberemo najbolju igru za PC u 2009 godini, pod uslovom da je ima na crnogorskom i srpskom trzistu!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Važi, a godina traje samo 6 meseci.

Tema je ok, ali ću je otključati tek u decembru Smile



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1040 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 8 sakrivenih i 951 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, Alexandar-1973, Asteker, Avalon015, Bane san, bb929, blatruc82, bokisha253, Botovac, brufen, Bubimir, bukefal, Civa, Colt D, DaliborVukadinovic, darionis, darkkran, debeli, DejvTroter, Devil city 1989, Dimitrise93, djonsule, djuradj, dushan, Feller, fijufijukrozkapiju55, gasha, Georgius, goxin, Ivoo, jaeger, jalos, Jester, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, Koplje, Korle, Kruger, kunktator, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, M74AB3, mdp92, milan.tatanac1, MiroslavD, Mićko, mnn2, Moldovan, nebidrag, nelezele, Niki2024, niksa517, nobutado, Novakomp, opt1, Orc, Orijen, ozzy, Permaldar, pirke96, PrincipL, Pururin, raster12, saputnik plavetnila, skok, sslay, stegonosa, stokssone, styg, tomo2, Troja, tuf, Tvrtko I, umpah-pah, vathra, VJ, Volkhov-M, Vozd0714, ZetaMan, zokilivac