True Crime: Hong Kong će izaći u 2012

True Crime: Hong Kong će izaći u 2012

offline
  • Miloš
  • Pridružio: 26 Jan 2011
  • Poruke: 1390
  • Gde živiš: Beograd, Zvezdara


Square Enix je najavio da će igra koja je bila poznata kao True Crime: Hong Kong biti izbačena na tržište naredne godine, ali pod nekim drugim imenom.
Pošto je dugo stajala u zapećku dok je bila u vlasništvu Activision-a, rad na ovoj igri se nastavlja, i ona će biti spremna za premijeru tokom 2012. godine.
Igra će pratiti detektiva Wei Shena, Hong Kongškog policajca, na njegovom teškom putu ubacivanja u, i rasturanja jako opasne kriminalne porodice Trijada.
True Crime: Hong Kong je po najavljivanju pobrao dosta dobrih kritika i od novinara i od igrača, pojavio se čak i demo ali igra do sada nije ugledala svetlost dana. Da li će Square Enix zadržati ime popularnog brenda i samo ga malo promeniti ili će totalno redefinisati franšizu, ostaje da se vidi. Najavljene su verzije za Playstation 3, Xbox 360 i PC.


Izvor: http://www.bravo.rs/screenfun/true-crime-hong-kong-ce-izaci-u-2012/ Arrow



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Lepo je čuti to! True crime je bio lep serijal i uživao sam dok sam igrao , bilo davno Smile Samo ne znam zašto se glupiraju sa imenom :/



offline
  • Miloš
  • Pridružio: 26 Jan 2011
  • Poruke: 1390
  • Gde živiš: Beograd, Zvezdara

Srki94 ::Lepo je čuti to! True crime je bio lep serijal i uživao sam dok sam igrao , bilo davno Smile Samo ne znam zašto se glupiraju sa imenom :/
To se i ja pitam ! Shocked

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3568 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 8 sakrivenih i 3473 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., ALEKSICMILE, Andy, annon, Apok, Bbbggg1979, bobo85, bojank, bojanM84, boromir, borya90, boskelazo, BrcakRS, Bubimir, Camposam, celt, Chainsaw, CHARLIE JA., Cirkon, Czrweni, Dekster, Denaya, Dovla, draganca, drgrozozo, DrMrPr, Džekson, Electron, goran.vvv, HawX, Ir, Ivan Germanovic, jeen yuhs, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, K-1A, Kanader, kaput21, kib, Konda, Lucije Kvint, markolopin, Metanoja, Mihajlo, milenko crazy north, mnn2, moldway, Mrav Obrad, mrdaak, mrvica78, Naj-Turs, nenaddz, nixos, nuki1234, Orc, orfanel, Otto Grunf, Pekman, PenzosGSP, Posmatrac77OKB, Prečanin30, proka89, RajkoB, rednap, redstar011, Remain, repac, Shilok, skvara, Srki98, Srky Boy, starlights, stibium51, Tamna_strana_Meseca, vaci, Velički, vladetije, vuk77, XBMC, zemljanin, zexon, Zukov, zziko, Živković, 79693