cs 1.6 admin

cs 1.6 admin

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2009
  • Poruke: 63

E ovako ljudi,igram kanter 6 godina,pro sam igrac ne koristim citeve wh ai..... Igram na puno servera,ali nikad nisam bio admin isao sam na takmicenja,osvajao sam u kgb 3 mesto,u denium sam osvojio 2 mesto.Jel ima neki server,gde bih mogao da postanem admin,a da se neplaca,ili ako ste vi head admin da me pozovete na vas server,da odigramo 1 na 1 pa da vidite kako igram.... Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Avg 2009
  • Poruke: 654
  • Gde živiš: Cuprija

Ne verujem da ce neko da ti da admina...Admin mora da se plati,kako bi podelili troskove..Da li bi ti dao nekom admina za dzabe a da placas server 2000 mesecno?



offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

09 Dec 2009 14:48 Source Zaključavanje topica Razlog: Ovaj topic je dupliran  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1169 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 3 sakrivenih i 1146 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Ares12356, CCCP, cojapop, darkojovxp, dolinalima, gobrad, Jaz, jon istvan, laki_bb, momcilob55, radoznao, Recce, UAV operator, Vaske8990, voja64, yrraf, Zimbabwe, Zoran1959, zvomar