Pomoc oko interneta

4

Pomoc oko interneta

offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

SlobaBgd ::Pa ni monter veš mašine ti ne opere veš kad pusti u rad novokupljenu veš mašinu, već samo proveri da li radi (izabere par programa, pusti i izbaci vodu, eventualno podesi nogice da mašina bude stabilna).

Ako mi je dokazao da je masina u radnom stanju, sta meni vise treba. Isto vazi i za internet uslugu. Ima konekcije sa odgovarajucom brzinom ili nema. Mora provajder da dokaze da je svoje obaveze ispunio, o tome je bilo reci. Korisnik ispunjavanje obaveze obavlja tek kod placanja usluge. Mogu samo da ti kazem, da odgovaraju na argumentovanu primedbu. Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8588 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 4 sakrivenih i 8530 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 9191vs, Ailton, AMX72, Apok, BaneM75, Brok, Bushek, Car89, Cicumile, cuvarkuca, Djole3621, Doca, Draganeli, Georgius, Hans Gajger, Ikica977, JOntra, Kenanjoz, KizJ, MadMike, Marko Marković, Marko00, milenko crazy north, mm1811, mnn2, Nikola9223, oblivion, panzerwaffe, Permaldar, Pilence, Podljub, proka89, Qvazimodo, rajkoplje, raster12, redstar72, sasics, Sirius, skok, SpaDej, sslay, sspp, stefan95, stegonosa, umpah-pah, Vanderx, vathra, vidra1, Vlada78, vobo, ZetaMan, 1107, 79693