|
Једно питање: да ли УПС може да софтверски искључи рачунар ако неко није поред њега приликом нестанка струје? На мојој тастатури имам дугме за искључивање рачунара и притиском на њега искључују се отворени програми и онда и сам Виндовс. Не мислим на то да сними документе на којима се ради у програмима, јер ја (а ваљда и други) снимим то свеједно кад изађем из просторије.
Ако овако УПС не ради, како онда искључује рачунар, да ли исто му само прекине струју као приликом нестанка или како?
Dopuna: 02 Apr 2008 23:55
Нико?
|