Zujanje upsa?

2

Zujanje upsa?

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

e to vec ne znam...
ja imam TFT 19'', i load mi je oko 15% smešak

btw, isti interfejs imam i ja na ovom Trust UPS-u...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Maj 2007
  • Poruke: 35

Isto imam TFT 19" a ocitavanja na slici su sa prikljucenim compom i monitorom



offline
  • Blue  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 2214

ja imam mustek powermust 600 usb

sa 17 crt i kucistem od 380w coolermaster uzima mi oko 31% ,hteo bih i zvucnike da nakacim jer imam jos jedan prikljucak,ali neznam gde ima kabl da se kupi za njega ,,,

danas mi je nestala struja i bas sam ga testirao ,poceo da zuji i drzao mi 10 minuta normalno ,reaguje fenomenalno,jednom je struja nestala 5,6 puta i dosla u roku od 10 sekunde,odradio je posao fenomenalno,,,a bolje da ne pricam kakvu struju imam jer mora da nestane jedanput u nedelji,pa neznam kako da je vreme ,bilo kise ili sunca

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

100x spomenuto i ponovo:

nebitno je koliko je napajanje, moje je 500W, pa opet ne vuce svih 500, nego onoliko koliko masina vuce od napajanja... snaga napajanja je gornji limit koliko moze da pruzi, a ne njegova potrosnja...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 841 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 760 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aco_GM, Andrija357, Asteker, Avalon015, awathorn, blue, bojank, burevesnik, BWG, Chainsaw, CHARLIE JA., CikaKURE, cuvarkuca, Dannyboy, darkojbn, Despot1, Djokislav, dolinalima, Dolinc, DragoslavS, drimer, famoso, Feller, goran.vvv, Goran_, Haris, Istman, jodzula, kaskadija, Kole1975, konstruktor, kybonacci, Leonov, MaschinenPistole, mercedesamg, milanpetkovicv, milenko crazy north, Moldovan, Mrav Obrad, pablojepao, panzerwaffe, pein, Permaldar, PoolbegD02, precan, procesor, Pururin, radza1, RAKITNICA, Remain, repac, RiV, royst33, S-G, Sale0501, samsung, sap, Sarmat, shadower78, skok, skvara, SlaKoj, Spreewerk, Srle993, Velizar Laro, veljko82, vidra boy, Vlad000, Weah88, x011, XBMC, yiyi, Zrcalo