Treba mi kompilacija jednog unita pod linuxom

Treba mi kompilacija jednog unita pod linuxom

offline
  • Emil Beli
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 2990
  • Gde živiš: Beograd

Ako neko ima lazarus pod linuxom, zamolio bi za kompilaciju jednog unita, da vidim da li je sve u redu. Meni nesto Lazarus ne radi pod linuxom kako treba.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Srđan Tot
  • Pridružio: 12 Jul 2005
  • Poruke: 2483
  • Gde živiš: Ljubljana

Okaci unit negde pa cu ga kompajlirati kad stignem kuci... postavi i dependencies ako ih ima.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1374 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 2 sakrivenih i 1339 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A3C, Banovo Brdo, bbogdan, Bosnjo, BrcakRS, BUDDAR70, celt, Citalac, Clouseau, dejan1972, Dimitrise93, eagle.rs, Goran_, jalos, Jonbonjovi, Jose, Lance Guest, laudano.nero, maCvele, Marko Marković, metallac777, mikoyan21, milanpb, Mićko, mnn2, oddsock, PlayerOne, tajvankanasta, Tila Painen, troki1971, Veless, Zorge