Linux drajveri i hardver

Sva pitanja vezana za funkcionisanje hardvera pod GNU/Linux-om: winmodem-i, ADSL modemi, grafičke karte, zvučne karte, diskovi, stampači, skeneri, periferije... kao i pitanja u vezi instalacije i podešavanja drajvera.


Uloguj se preko Facebook-a i postavi novu diskusiju za problem koji imaš:


Izaberi

Teme

Odgovora Autor Pregledano Poslednja poruka
 

Suse 9.3 i zvucna kartica

[ Strana: 1, 2, 3 ]
25 Mita Cokic 6999 08 Avg 2005 15:39
Mita Cokic
 

Dva problema, Snimanje zvuka i Suse 9.2 i kasnjenje zvuka

7 Mita Cokic 3028 01 Avg 2005 19:33
Mita Cokic
 

Pomagajte ljudi ako Boga znate !!!

4 arsel 2598 24 Jul 2005 17:04
joe
 

Get all mouse buttons working [Logitech]

4 gamzzy 3082 24 Jul 2005 09:06
gamzzy
 

FC4 i386 & modem

1 x-perience 2176 29 Jun 2005 00:16
gamzzy
 

SuSE 9.2 i Modem

[ Strana: 1, 2 ]
15 Piksi 3940 27 Jun 2005 15:25
gamzzy
 

nVidia Linux Display Driver 1.0-7667

0 gamzzy 2180 23 Jun 2005 23:37
gamzzy
 

SuSE 9.2 i Cable net (SBB)

5 Piksi 2704 19 Jun 2005 09:48
prophet
 

Graficka i Mandrake 10.1....

[ Strana: 1, 2 ]
10 sadux 3337 18 Jun 2005 16:12
sadux
 

Linux i ADSL

5 Boban 2699 21 Maj 2005 17:15
beli0135
 

Mouse kursor?

0 NuLLCoDe 2171 11 Maj 2005 10:34
NuLLCoDe
 

Motorola SB 5100 i Suse 9.3?

1 boki_88 2083 06 Maj 2005 20:28
bobby
 

Laserski stampaci za Linux

[ Strana: 1, 2 ]
19 real 5326 30 Apr 2005 09:35
Dimko
 

MSI KM4M-V - 3D problem

3 goranicus 2069 27 Apr 2005 22:29
meka
 

Fedora Core 2 i ,naravno,konekcija

9 cvejo 2699 21 Apr 2005 11:31
Pegazeka
 

Kako namestiti scanner?

[ Strana: 1, 2 ]
13 NtC 4527 20 Apr 2005 22:17
NtC
 

ADSL Crypto + linux SuSE

1 Burazzer 2561 15 Apr 2005 14:44
SVITAC
 

Lucent drivers za SUSE 9.2 pro ?

[ Strana: 1, 2 ]
10 dongoran 4343 31 Mar 2005 09:16
psihodel
 

Installing Skystar 2 in Linux

1 Pegazeka 7884 30 Mar 2005 22:21
dex
 

Operacija "drajveri za Linux"

2 forza roma 2870 27 Mar 2005 22:52
goranicus
 

zvuk na nforce2 ploči

3 markelja 2290 24 Mar 2005 19:12
Pegazeka
 

Problem sa mikrofonom

3 beli0135 2470 10 Mar 2005 03:15
crossover
 

Drajveri za Knoppix

3 Bojan 2312 04 Mar 2005 00:46
crossover
 

SuSe i time out script(pogadjate da je modem u pitanju)

[ Strana: 1, 2 ]
14 zeenmc 3820 26 Feb 2005 22:12
zeenmc
 

DriverHeaven/ATI Linux Support - feedback

0 gamzzy 2293 31 Jan 2005 15:51
gamzzy
 

modem problem...

[ Strana: 1, 2 ]
18 dzoni 4162 27 Jan 2005 01:18
Goran
 

MSI PC11b2 kartica i knoppix

0 FlashMaster 1916 17 Jan 2005 10:51
FlashMaster
 

problem nforce2 i realtek ac'97 integrisana zucna

4 markelja 3385 09 Jan 2005 21:39
markelja
 

Cherry will offer Linux keyboard

[ Strana: 1, 2 ]
19 gamzzy 3421 08 Jan 2005 13:34
linuxadore
 

Overkloking nVidia grafičkih kartica

0 gamzzy 2416 03 Jan 2005 13:58
gamzzy
 

ovislink driver!!!

8 buda 2902 25 Nov 2004 12:10
gamzzy
 

Ati Linux Drivers 3.14.6

3 gamzzy 2819 12 Nov 2004 13:45
AxeZ
 

ATI RADEON 9200

8 mandrake 4354 10 Nov 2004 16:36
gamzzy
 

Linux Display Driver IA32 Version:1.0-6629

8 gamzzy 2332 09 Nov 2004 15:37
borgware
 

slack 10 + cmi8738 = trouble?

5 crossover 1752 05 Nov 2004 23:31
anarki
 

Konfiguracija eth na Slackware 10.0

4 helium 1881 29 Okt 2004 07:06
AxeZ
 

kernel 2.6.9 i nVidia grafika

[ Strana: 1, 2 ]
15 gamzzy 3827 25 Okt 2004 06:12
gamzzy
 

Sharp To Ship New HD-equipped Zaurus In Japan

1 mire 1915 15 Okt 2004 22:11
AxeZ
 

Mandrak 8.1 unistio Mustek DVD (mozda)

8 Max 2400 14 Okt 2004 15:53
SVITAC
 

Canon A75 vs. Sony DSC P73

[ Strana: 1, 2, 3 ]
28 symbad 6397 08 Okt 2004 08:40
azori
 

problem sa baterijama

1 symbad 2179 06 Okt 2004 18:09
Puky
 

CANYON 2.0 512MB USB Disk na Gentoo?

3 dzoni 2523 28 Sep 2004 15:22
BrainkillA
 

Suse & nvidia tv-out

6 Djole 2196 18 Sep 2004 18:14
Djole
 

Daljinski za tv karticu

5 Brksi 4299 09 Sep 2004 16:08
BrainkillA
 

Link: Linux i GPRS, IrDA, Bluetooth i ostalo

9 AxeZ 8608 09 Sep 2004 00:54
crossover
 

Digitalni fotoaparati - šta, kako, kolko para...

[ Strana: 1, 2, 3, 4 ]
34 NtC 13991 27 Avg 2004 20:34
Kat
 

Drajveri za SyncMaster

[ Strana: 1, 2 ]
15 Mita Cokic 3915 24 Avg 2004 12:30
Mita Cokic
 

Tastatura ;)

[ Strana: 1, 2 ]
16 mire 3264 12 Jun 2004 13:01
Djole
 

Modem i pulsno biranje

8 gamzzy 2605 03 Jun 2004 21:47
gamzzy
 

SmartLink modem i kernel 2.6

8 Labud 2243 23 Maj 2004 20:39
Labud
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6055 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 10 sakrivenih i 5961 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, alex1974, Apok, ArmFPGA, Avalon015, b_z_b, berste23, blankspace, bojan_t, Brankojle, crazydkure, crnirocko, cvrle312, darkojovxp, dekan.m, Denaya, dendrit86, Despot Đurađ, DJORDJE-NO-1, Djota1, Electron, fireball021, Goran 0000, goxin, Insan, Jeremiah, Jester, jodzula, JOntra, Kvaka22, lcc, leopard83, Lošmi, Luka40, Malahit, Marko Marković, Marko00, Mcdado, mdp92, medaTT, MikeHammer, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Miler88, Milos ZA, MiroslavD, mist-mist, Mićko, nekdo, nevjerna beba, Niki2024, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, Nomica, Oscar, Parker, Permaldar, pisac12, Polemarchoi, Polifon, Prometeus, Pururin, repac, rovac, sap, Sharpshooter, Singidunumac, skok, stalja, stegonosa, theNedjeljko, Tribal, Tumansky, uruk, vaci, vidra boy, vidra1, Vlada78, Voice1, Volkhov-M, XBMC, ziggga, Zmaj Tolak, zziko