DFI LanParty UT nForce4 Ultra-D (@SLI-D)

DFI LanParty UT nForce4 Ultra-D (@SLI-D)

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Prodajem gore pomenutu plocu. Ultra-D, modovana u SLI-D.
Stara godinu ipo dana.
U extra stanju, sva oprema.
Jedna od najboljih, ako ne i najbolja s939 O/C ploca.

Cena: oko 90e

PM ili [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

bench test:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
07 Jul 2007 18:57 nikoola Zaključavanje topica Razlog: Prodato.  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1122 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 7 sakrivenih i 1023 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alke12, Apok, ArchaBasha, ArmFPGA, bax0904, bojan313, bojan_t, bojansmudja, bojcistv, Boskovic, bounty hunters, bufanje, BZ, carinko, Clouseau, Dannyboy, deLacy, Djokislav, djuradj, drimer, dule10savic, dushan, dzada, Dzambas, Dzoni2412, Džekson, efektiva, Electron, foka106, Foxdie, Frunze, goxin, Helket, Hitri, ikan, jalos, Jecmendo, Jeremija98, kolateralnasteta, Kozara1, lanishtefm, Lep1na, Litostroton, ljuba.b, loon123, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, miki kv, Miler88, Miletić Zoran, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, monomah, nelezele, nemkea71, Niki2024, Nole, Nomica, OKT, Orlova, Oscar2, Panter, ping15, PlayerOne, pobeda, prasinar, Pururin, Radoslava, repac, Robin, royst33, saputnik plavetnila, sasics, Semberija, Sevatar, shone34, Sirius, Spreewerk, sspp, stegonosa, uruk, Velizar Laro, Vlada78, vrgudinac, Zjmc, Žrnov, 79693