Prodajem novi Sony PS2

Prodajem novi Sony PS2

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2005
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Vrbas

Prodajem novi Sony PS2 sa garancijom,neraspakovan.Cena 120 evra
Saljem Postexpresom ili Citijem na adresu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Sep 2007
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Kikinda

Sta sve ima u pakovanju? (2 gamepad-a, 1? Jel cipovan? itd)



offline
  • Pridružio: 29 Mar 2005
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Vrbas

1 gamepad,nije chipovan,kablovi,bez igrica.Ne raspakivan,garancija 1 godina.

Dopuna: 19 Okt 2007 10:33

PRODATO!!!! Razz

19 Okt 2007 15:27 nikoola Zaključavanje topica Razlog: Prodato  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1367 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 8 sakrivenih i 1276 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, AS, Asteker, Banovo Brdo, BasCelik, Baždaranac, Belac91, bojanM84, bojcistv, Bubimir, Cigi, Ciri1994, cvrle312, DaliborVukadinovic, debeli, dejan1972, Dejan_vw, Dekanovic, Djokislav, Djole3621, djonsule, dragoljub11987, dule10savic, duro1990duro, Džekson, Flanker-G, Georgius, goran.vvv, goxin, gregorxix, GveX, ILGromovnik, Incognito, Ivoo, K-1A, karevski, larix, lcc, LostInSpaceandTime, Makarid, Medojed, miki69, milanstankovic087, milenko crazy north, MILO-VAN, Mićko, moldway, nekdo, Niki2024, nixos, Nomica, nuke92, opt1, Orc, Pekman, RajkoB, repac, royst33, S-lash, SDsd, Semprini, skok, Smiljkovich, ss10, stegonosa, superwhy, theNedjeljko, Tihi86, Valter071, Vasilije74, Vlad000, vlad4, Vlada78, vladivostok, VNVK, Vojkan Petrovic, vrgudinac, YFSS33, Zanimljivo, zdrebac, Zmaj Tolak, 2001, 79693