mac G5

1

mac G5

offline
  • Pridružio: 06 Jun 2004
  • Poruke: 56
  • Gde živiš: BEograd

3 masine G5 sa AVIDOVIM krtama za editing moze i na odlozeno 063 8 581 664



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Laughing LOOOOL Laughing
Mac instead of Mec

Daj nam malo više informacija o mašinama... Koja varijanta G5-ice (od one 3)?



offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Evo jednog potencijalnog kupca, i to ozbiljnog, pa daj malo opis tih montaznih masina, posto sam ja u proceduri kupovine dva za firmu . . a ako nadjem povoljno mozda se ugura i taj treci ! Kolko cega sta ima unutra i slicno ?!?!?!

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

A ti bi sve tri Vlado...e ne moze...Smile

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Nađoh u jednom magazinu cene za nove G4 i G5 .. pa ako te novi interesuju Vlado .. Smile

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Salji cene ! interesuju me, imam neku ponudu iz NS,m ali nista nije na odmet. Ovo iz oglasa je malo skupo, ali ok !

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Neka promotivna akcija je u pitanju .. 12 meseci garancije ..
Cene su bez poreza (izjava) .. moguća promena teh. karakteristika .. itd ...

Power Mac G4 1.25 + 17" Apple Cinema Display 126.000 din.
Power Mac G4 1.25 + 20" Apple Cinema Displey 165.600 din.

Power Mac G5 1.8 DP - 157.600 din.
Power Mac G5 2.0 DP - 196.500 din.
Power Mac G5 2.5 DP - 236.000 din.

Apple Cinema Display 20" - 107.400 din.
Apple Cinema Display 23" HD - 168.600 din.
Apple Cinema Display 30" HD - 272.800 din.

kontakt ti šaljem na pm.

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Sto je mnogo, mnogo je.
Mekintosa iz principa necu kupiti sve i da mogu da ga priustim samo zbog toga sto izigravaju snobove.

offline
  • Pridružio: 06 Jun 2004
  • Poruke: 56
  • Gde živiš: BEograd

ovo sto je bilo otislo je ali bice uskoro jos toga A STO SE TICHE mac PA JA SAM GENIJE ZA KUCANJE PUDITE SRECNI SHTO NISAM NAPAISAO MACA NA PRODAJU ILI PROGUTO KOJE SLOVO Smile

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Mac je kralj sto se tice vido montaze i obrade slike. To se mora priznati !

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 904 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 9 sakrivenih i 827 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, A.R.Chafee.Jr., acatomic, airsuba, Andrija357, ArmFPGA, Belisarius, Bo96, Bojan198527, bojcistv, Boris90, Brankojle, Bubimir, C-Gun, Chainsaw, cifra, cvrle312, darionis, DeerHunter, djboj, DonRumataEstorski, Dorcolac, efektiva, Electron, gajasvi, Georgius, HogarStrashni, Igritelj, Kajzer Soze, kikisp, Lance Guest, lord sir giga, luka35, Marko Marković, mercedesamg, Milos ZA, MiroslavD, Mićko, mm1811, Mzee, neko_drugi, nikolapetkovic, nixos, Parker, Petar25, Piani Jazzer, Primus17, proka89, repac, Semberija, Solunac na steroidima, ss10, t.e.m.p.l.a.r., Tihi86, Tila Painen, Trpe Grozni, TRZH92, ujke, vaso1, Vlada78, Vladimir90, vrgudinac, xAlex2, Zastava, Zimbabwe, Zmajac, Zoran1959, Zrcalo