Ace vs Wildfire S

Ace vs Wildfire S

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Pred kraj godine planiram da pazarim neki od ova dva telefona...I jako mi je tesko odluciti se koji bih uzeo. Ace ima manje RAMa od S-a a Ace ima jaci procesor od Sa...tako da stvarno ne znam za koji da se odllucim... Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 959 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 2 sakrivenih i 876 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Alexandar-1973, ArchaBasha, ArmFPGA, Arsenije, Belac91, blatruc82, bobomicek, Borkanović, branko7, C-Gun, Chainsaw, Ciri1994, comi991, dankisha, dejan.7951, Demi87, Djokislav, dmitarche, doragan, dragoljub11987, drimer, Duce, Electron, ElGenius, FGR, Glavonja049, goran.vvv, Goran_, GveX, InzenjerBL, IpMan, J - 6, Jablan, jodzula, JohnDoe, K-1A, KimiMR, Kobrim, Krusarac, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Marko Marković, mačković, mercedesamg, milanpb, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, Milos ZA, Mirage 2000N, mocnijogurt, nenad81, Nikolajevic, nixos, Nomica, nuki1234, ObelixSRB, OgnjenMitric, Orc, Paklenica, Papadubi, Parker, Piani Jazzer, PlayerOne, Posmatrac77OKB, Ray1973, Sir Budimir, Sirius, Tafocus, Tvrtko I, Veless, VJ, Vrač, Woya, x011, ZlatniRez, Zmaj Tolak, Zmajac, 79693, 800077