Free sms!

27

Free sms!

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2004
  • Poruke: 261

@Mare

Možeš li da objasiš šta je to, da ne skidam 10Mb za dzabe...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Feb 2006
  • Poruke: 435

Hektor_bgd ::@Mare

Možeš li da objasiš šta je to, da ne skidam 10Mb za dzabe...


Widget, radi kao i svi ostali yahoo widgeti, samo ovaj je pravljen za sms i nije yahoo-ov.
Ja sam ga ranije koristila, mogle su se neograniceno slati poruke svuda u Evropi, ali ve zadnjih skoro mesec dana ima limit od 2-3 poruke dnevno, i to ako imas srece.



offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Ja sam poslao 4 i radi.. Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 28 Feb 2007
  • Poruke: 8

skinuo sam i ja ali kada hocu extract ovaj rar file trazi mi ENTER PASSWORD FOR ENCRYPTED FILE::: sta ovo znaci??? koji pass da kucam

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

@ser_silja

Pa lepo je napisao

Mare ::pass: mycity

Hvala Mare-care.

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

Ja preko ovoga saljem po 10-ak poruka i nisam jos naisao na nikakva ogranicenja.

@ Nikoola i ostali

Molim lepo

offline
  • Pridružio: 28 Feb 2007
  • Poruke: 8

hvala mare smekeru, ovo radi perfektno. ja sam konkretno u becu i stizu poruke kada saljem preko ovoga widgeta Smile

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2005
  • Poruke: 212
  • Gde živiš: Beograd

Hvala Mare ovo stvarno radi.Smile !
Sto se tice wadja-e, tesko sr**e, poruke koje saljem ne stizu, ali mi stizu spamerske poruke na wadja nalog (a dobijam na e mail obavestenja da sam dobio poruku na wadja) Sad

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2006
  • Poruke: 435

Zna li neko zasto meni ispise ovo nakon jednog sms-a?

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 975 korisnika na forumu :: 124 registrovanih, 7 sakrivenih i 844 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, _Rade, acatomic, Aleksandar Tomić, aleph_one, Apok, Arhiv, AS, Asteker, avijacija, awathorn, b_z_b, BB, Bgd123, Bgorando, bobor, bojank, bojanM84, Boris BM, Boris.A, Boris90, boromir, borya90, Boskovic, BOXRR, Bozjidar87, brandža84, Buzdovan, cekic, Chainsaw, Dannyboy, Dare, darkojbn, debeli, dekiau, dendrit86, Dežurni_Automatičar, doktor097, Dragon Order, Džekson, Džordžino, El-Komadante, Feller, g0xy, g_g, Goksi95, Goxy1, Great White, Grebostrek, GT, GveX, Imperator_Aleksandr_lll, ivan1973, ivan979, jarovitt, jnikola23, Joksss, Jozo74, KizJ, kolateralnasteta, Konda, koneks, Koser, kybonacci, Laluvr, Levi, liki83, lord sir giga, m94j, Major Tankosić, MarijaC84, Marko Marković, markusx, MaschinenPistole, mat, maxim_von_burdengate, MB120mm, medaTT, mercedesamg, miki kv, mile33, Mićko, mladen.zovko, mm1811, mmelezovic, Moldovan, momcilob55, mrm, Ne doznajem se u oružje, nenad81, Nepopravljivi, nixos, OgnjenMitric, Orc, peho_atropin, Pekman, sarma, sashica, sasics, Sinduk, SirOliver, sistem22, Srle993, stagezin, stefan95, suton, synergia, Tribal, Troja, Tvrtko I, Username1000, USSVoyager, Vanderx, vensla, VJ, vlvl, Volfero, vpetrovic, vukan0799, zexon, zlaya011, Zoca, zvomar, Žoržo