Pozdrav iz bratske mreze! :)

3

Pozdrav iz bratske mreze! :)

offline
  • M.R.K.  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 27 Dec 2005
  • Poruke: 628
  • Gde živiš: Krusevac

Zvonko ::Bice 3G i preko Drine

I posle 5 dana italijani uvedose 3G...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Very Happy Wink

Hahaha....

Telenor fights back! ! !



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1234 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 8 sakrivenih i 1158 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 04bokibole, _Sale, ArchaBasha, bigvlada, bolenbgd, Centauro, cikadeda, Cirkon, comi, cyprus, Denaya, Dixtrix, Djokislav, Doca, Dorcolac, Dovla, drale12, Ezbuck, famoso, Goxy1, ikan, jalos, Jaz, Jozo74, Kajzer Soze, kapela, komenski, Kriglord, krkalon, Lotus, M74AB3, mainstream, maksi007, Manjane, MaschinenPistole, medaTT, mercedesamg, Milometer, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nemkea71, panzerwaffe, Pero, pisac12, pobeda, precan, proka89, Radoslava, Radula, raketaš, Ray1973, repac, sap, sasovsky, Sirius, Srle993, tanakadzo, The_new_Statesman, tomo2, tritonus, troki1971, Vlada78, Vlado82, XBMC, Yekaterinburg, zajcev1, Zimbabwe