SE c902 CYBERSHOT PROBLEM

SE c902 CYBERSHOT PROBLEM

offline
  • Pridružio: 11 Avg 2009
  • Poruke: 156

E ovako ovaj za ovaj telefon kazu da ima cybershot i pise i sve to,telefon imam i prezadovoljan sam njime,Uopste nije "cybershot" pri malo pomeranju telefona ili kada slikam neko telo u pokretu uopste ga neuhvati kako cybershot treba nego se slika skroz izmuti... ? da li treba nesto podesiti ili je to problem do telefona.. ?

PS : Da li neko zna gde mogu naci podesavanja GPRS/MMS , 064 mreze,za ovaj model ??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Feb 2010
  • Poruke: 71
  • Gde živiš: Zivim u virtualnom svetu :D

Cybershot nije u bukvalnom smislu brz hvatac slika... to ime su stavili kao model kamere...

c-Cybershot C je tvoj model
w-walkman


To su vrednosti...

Prosto takav je telefon...Slika ce se izmutiti ako je telo u pokretu na bilo kom telefonu..... telo se krece,nije u mirovanju.. ne moze da ne bude mutno..

ZA GPRS/MMS zovi 789,i podrazi parametre za tu uslugu...



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

windowst ::
k-kamera


Ko ti je rekao ovu glupost? Auuu... nemoj svasta da pricas i kucas.
Ako su vec engleske oznake onda nije Kamera vec Camera Wink

offline
  • Pridružio: 05 Feb 2010
  • Poruke: 71
  • Gde živiš: Zivim u virtualnom svetu :D

Cuo sam na mobilni svet forumu Very Happy I ja se cudim..

offline
  • Pridružio: 11 Avg 2009
  • Poruke: 156

Moj drug ima k800 i bas hvata telo u pokretu ... zvao sam 789 i kazu da trenutno nisu u mogucnosti da mi posalju parametre a to mi vec pricaju 2 meseca,kazu da odem do deltacity-a jer mi je to najblize a mrzi me,jel ima neko objasnjeje na netu kako podesiti manuelno rucno GPRS/MMS

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Ima objasnjenje, zamisli na mts sajtu, gde drugo Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 11 Avg 2009
  • Poruke: 156

Zamisli e nece da radi.... :/ .....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1424 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 7 sakrivenih i 1333 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., ALEXV, arsa, Asteker, awathorn, black venom, bobomicek, bojcistv, Bokiboks, bokicacar, bolenbgd, branko7, brkan1, Bubimir, C-Gun, carinko, Chainsaw, Cirkon, cole77, darionis, dejan1972, Deki Duga Devetka, Dimitrise93, Dragacevac, draganca, FileFinder, GeoM, Georgius, Hans Gajger, hellenic, Ilija Cvorovic, Ivica1102, Jelly4183, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, kunktator, Lance Guest, Lep1na, Limeni91, MarijaC84, Marko Marković, markolopin, MiGac, mile.ilic75, Milometer, milos97, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, monomah, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, Nemanja.M, nenad81, OgnjenMitric, Orc, Podljub, proka89, radovanstojkov023, raso76, rodoljub, Rok A Bit, saputnik plavetnila, sekretar, shota91, Sky diver 29, Smiljke, Spinosa, Stanlio, Tamo neko, Tastatura ratnik, Tihi86, Troja, Tvrtko I, Vanderx, Veless, vespa nikola, VJ, voja64, XBMC, zlatkoa987, zlaya011