Sony PC Companion problem

Sony PC Companion problem

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2007
  • Poruke: 40
  • Gde živiš: Sremska Mitrovica

Do pre nekako ovaj program mi je lepo radio na kompu,ali posle apdejta nece da se pokrene.Instalaciju sam obavljao i preko Sony Experia E4 i mog Tipo st21i,lepo instalira i pokaze ikonice u okviru programa,ali automatski trazi update i posle instalacije zakuca,ne otvara ikone,jednostavno nista ne mogu da uradim.Instalirao sam program i sa Sony sajta i opet nista,apdejtovao drajver u telefonu i nista Bebee Dol .Reinstalirao Windows,uradio update sistema,nema virusa,mrka kapa opet sa sony-jem Crying or Very sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Pozdrav,

Ukoliko imas Windows XP, moguce da novija verzija ne podrzava ovaj OS.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4069 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 4 sakrivenih i 4006 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, advokat84, AleksSE, aleph_one, ArchaBasha, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, Borkanović, boromir, borya90, boxbole, brundo65, cikadeda, darionis, Desmond, DezurniOperativni, dj.ape, Dovla 1980, Dragon Order, dule10savic, Duschi, Great White, ILGromovnik, istina, Jeremiah, Jester, joca83, K a s p e r, Kenanjoz, kikisp, Krin, kybonacci, Laluvr, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, mačković, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, neko_drugi, nuke92, Petar J, Prometeus, Radogost, repac, shiro, smuk, ssekir75, stingD, Tamna_strana_Meseca, Valter071, vranjanac29, xanadu, Zastava, ZlatniRez, 800077