nokia 6120 classic savet

3

nokia 6120 classic savet

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

I? To je kao ono fabricki mercedes kosta mnogo manje nego u salonu automobila.... kad bih nekako mogao da odem do fabrike, da tutnem 500e nekom radniku u dzep da me pusti da uzmem jedan po fabrickoj ceni, sigurno kosta mnogoooo manje nego u salonu... Bebee Dol



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 896 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 8 sakrivenih i 805 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 10x10.9, acov34, Akiro, ArchaBasha, Banovo Brdo, Ben Roj, Betty25, bobo85, bojankrstc, Boris BM, branko7, BrcakRS, C-Gun, celt, chichabg, Cicumile, Cirkon, CrazyDiablo, deLacy, Devil city 1989, djile1, Djota1, DJUNTA, dolinalima, DonRumataEstorski, Duh sa sekirom, ElGenius, GORDI, HawX, ivan_8282, Jaxupa, Jeremiah, Jester, kaskadija, knutveliki, laki_bb, Lep1na, Macalone, MadMike, Marko Marković, MB120mm, mean_machine, Medojed, Meklejn, mercedesamg, mexo, Mika777, milanpb, MiloradKomadic, Milos ZA, MiroslavD, Motocar, mrm, muaddib, nebkv, Nepopravljivi, nerislav2025, nikoladim, operniki, Oscar, Prečanin30, Radoslava, radza1, RajkoB, rikirubio, Robin, S-G, SamoGledam, scimitar19, Semberija, Sharpshooter, SOVO515, Srky Boy, tomo2, UAV operator, vathra, Vlada78, vrgudinac, XBMC, ziggga, zziko, 79693