Oversized Majice

Oversized Majice

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2016
  • Poruke: 33
  • Gde živiš: Vrbas

Да ли има негде у Србији да се купе Оверсизед мајице?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 76

Шта је то?



offline
  • Pridružio: 10 Apr 2016
  • Poruke: 33
  • Gde živiš: Vrbas

Па као што сама реч каже, овер-преко сизе-дужина, мајце које имају већу дужину него обичне, које могу да иду и до колена...

Овако нешто:

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 312
  • Gde živiš: Ruma

Možda da proveriš kod nekih proizvođača majica (tj. kod onih koji šiju), ima ih verovatno svuda po Srbiji.
Ja sam kod mene na poslu (radim u štampariji) imao situaciju da je mušterija naručila majicu tipa 6XL (dupla po širini 3XL). Srećom, pa imamo ko nam šije majice i sasvim korektno izašli u susret i odradili posao...

ako se ne snađeš, pošalji mi pp da ti dam njihov kontakt pa se dogovori sa njima

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2016
  • Poruke: 33
  • Gde živiš: Vrbas

Хмм...не знам да ли би то изгледало баш као што сам ја замислио, а и у Врбасу нећу наћи таквог који то ради.

offline
  • Dusan
  • Elektrotehnicar Energetike
  • Pridružio: 23 Okt 2014
  • Poruke: 1192
  • Gde živiš: Beograd

U BG-u imas toga koliko hoces, samo trazi radnje "Za punije Gospodje i Gospodu". Sve neki XXXXXL brojevi. Very Happy

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2016
  • Poruke: 33
  • Gde živiš: Vrbas

Али, ствар је у томе што ће то изгледати као врећа или џак, а то је заправо нормална мајца само мало дужа скоро до колена...

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2012
  • Poruke: 267
  • Gde živiš: Beograd

Mislim da je bilo u XYZ, drugar je trazio nesto takvo, na tu foru, i mislim da je majica bila oko 150-200e.
Jeste malo vise, ali ne znam gde bi drugde mogao da pogledas.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1003 korisnika na forumu :: 140 registrovanih, 11 sakrivenih i 852 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Apok, AS, Ben Roj, Bivan, blue, Bobanzd, bojan313, bunker, C-Gun, celik, cole77, CraniumWhite, CrazyDiablo, curiosity, Dare, darkojovxp, dejankm, deks, dj.ape, Djokislav, djonsule, dolinalima, DonRumataEstorski, doom83, Dorcolac, Dovla 1980, Dragacevac, Draganeli, dragoljub11987, drimer, Dvojac005, Electron, ElGenius, EVIDENTICAR, EXIT78, Flanker-G, Gall, Georgius, Glavonja049, Great White, HawX, howyesno, HrcAk47, Incognito, Ivan Germanovic, ivan979, ivan_8282, Jeremiah, JK, jnikola23, Khaless, Koca Popovic, lcc, LeGrandCharles, littlebunny, LjubisaR, Lotus, luka35, Macalone, Major Tankosić, Manjane, Marko Marković, marko308, Marky, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Mihajlo, Miki 84, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milanpb, mile.ilic75, Miler88, milivoje_vatrogasac, mir, Moldovan, moldway, MrG, nelezele, nuke92, OgnjenMitric, OldKresoje, oldtimer, omen, Orc, orfanel, Pavel Medved, pavle_pzs, pein, promajauglavi, Prometeus, radovanstojkov023, radza1, raketaš, raptorsi, razumihin, Rebel Frank, redstar011, repac, rovac, Samo gledam, sap, sekretar, sevenino, Sharpshooter, shone34, Smd, Solunac na steroidima, Sonic, Spinosa, StefanTeki, tanakadzo, TangoSix, tecataki, The Joker, Tvrtko I, umpah-pah, USSVoyager, v82, vazduh, Viceroy, VJ, vladao75, Vlado82, Vojin, vrgudinac, Walkers, Weah88, Wehicle, wolverined4, XBMC, Zec, Zjmc, zlukic, zombicar153, Zoran1959, |_MeD_|, 1324