Koji motor od 125 ccm?

7

Koji motor od 125 ccm?

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2005
  • Poruke: 210
  • Gde živiš: Beograd

sad gledam nesto... ne mogu da verujem kako je jeftina honda cbr 125... ( u odnosu na apriliu, cagivu i sve ostale )



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Apr 2007
  • Poruke: 163
  • Gde živiš: Novi Grad Republika Srpska

honda je sad snizila cijene novih modela. honda japanski ferari!



offline
  • Pridružio: 03 Apr 2005
  • Poruke: 210
  • Gde živiš: Beograd

steta sto je cbr 125 tako ruzna...
Jel cuo neko za motor kymco quannon 125, sta mislite o njemu?

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2006
  • Poruke: 577
  • Gde živiš: NIŠ

Kimco motori uopste nisu losi bas sam primetio ovu vrstu motora na sajmu.Mogu vam reci da uopste nije los.Evo i sajta [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Evo i nesto o tom fenomnenalnom motoru [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Lep je na izgled samo da li to traje kao Yamaha.

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2005
  • Poruke: 210
  • Gde živiš: Beograd

Jel zna neko koja je cena kod nas i da li ga uopste ima?

Dopuna: 21 Maj 2007 21:32

KRSPORT 125 - koji je ovo model ( ovo do sad nisam ni video ni cuo )

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2006
  • Poruke: 577
  • Gde živiš: NIŠ

Motor je dobar evo jos nesto o njemu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Po mojoj proceni ovaj motor kosta 2800 eura.Imao sam katalog.Bili su izlozeni motori sad na sajmu Automobila.Evo nasao sam naseg srpskog distributera pa vi malo procackajte po sasjtu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2005
  • Poruke: 210
  • Gde živiš: Beograd

KRSPORT 125 jel se to meni cini ili je to isti kao quannon 125??? jel to jedan te isti motor? ako nije u cemu je razlika???

Dopuna: 25 Maj 2007 0:16

jeste li videli novi cbr 125 ( 2007 ) kako vam se cini?
Meni je mnogo lepsi od starog...

offline
  • Amater 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 02 Apr 2007
  • Poruke: 4

Wolverine ::Motor je dobar evo jos nesto o njemu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Po mojoj proceni ovaj motor kosta 2800 eura.Imao sam katalog.Bili su izlozeni motori sad na sajmu Automobila.Evo nasao sam naseg srpskog distributera pa vi malo procackajte po sasjtu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


CINI MI SE DA JE MALO SLAB 106KM/h je malo za 125ccm

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2005
  • Poruke: 210
  • Gde živiš: Beograd

da... malo je... jos je to kao sport model... Sad

offline
  • Onsite IT Support Engineer
  • Pridružio: 08 Mar 2005
  • Poruke: 1148
  • Gde živiš: Niš

Ako zaista imas love, mislim da je sada, pocetak sezone, pravo vreme da kupis nekog dvotockasa.

04 Okt 2007 23:50 Momcilo Zaključavanje topica Razlog: Žao mi je, ali ne mogu da dopustim ovo na forumu
Ovo je otišlo u debeli offtopic, više se ne možeš snaći ni videti ko o čemu govori...
 
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2212 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 1 sakriven i 2199 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Baždaranac, Bickoooo, Faki-Valjevo, Jester, Komanca, Lepi Jova, mercedesamg, Mrav Obrad, Mzee, scimitar19, Shilok, ShtagodShtagod