|
Poslao: 17 Maj 2007 19:02
|
offline
- Pridružio: 03 Apr 2005
- Poruke: 210
- Gde živiš: Beograd
|
sad gledam nesto... ne mogu da verujem kako je jeftina honda cbr 125... ( u odnosu na apriliu, cagivu i sve ostale )
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2007 21:04
|
offline
- njuškalo

- Građanin
- Pridružio: 11 Apr 2007
- Poruke: 163
- Gde živiš: Novi Grad Republika Srpska
|
honda je sad snizila cijene novih modela. honda japanski ferari!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Maj 2007 14:54
|
offline
- Pridružio: 03 Apr 2005
- Poruke: 210
- Gde živiš: Beograd
|
steta sto je cbr 125 tako ruzna...
Jel cuo neko za motor kymco quannon 125, sta mislite o njemu?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Maj 2007 18:30
|
offline
- Wolverine

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 04 Jan 2006
- Poruke: 577
- Gde živiš: NIŠ
|
Kimco motori uopste nisu losi bas sam primetio ovu vrstu motora na sajmu.Mogu vam reci da uopste nije los.Evo i sajta [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Evo i nesto o tom fenomnenalnom motoru [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Lep je na izgled samo da li to traje kao Yamaha.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Maj 2007 21:32
|
offline
- Pridružio: 03 Apr 2005
- Poruke: 210
- Gde živiš: Beograd
|
Jel zna neko koja je cena kod nas i da li ga uopste ima?
Dopuna: 21 Maj 2007 21:32
KRSPORT 125 - koji je ovo model ( ovo do sad nisam ni video ni cuo )
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Maj 2007 08:58
|
offline
- Wolverine

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 04 Jan 2006
- Poruke: 577
- Gde živiš: NIŠ
|
Motor je dobar evo jos nesto o njemu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Po mojoj proceni ovaj motor kosta 2800 eura.Imao sam katalog.Bili su izlozeni motori sad na sajmu Automobila.Evo nasao sam naseg srpskog distributera pa vi malo procackajte po sasjtu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Maj 2007 00:16
|
offline
- Pridružio: 03 Apr 2005
- Poruke: 210
- Gde živiš: Beograd
|
KRSPORT 125 jel se to meni cini ili je to isti kao quannon 125??? jel to jedan te isti motor? ako nije u cemu je razlika???
Dopuna: 25 Maj 2007 0:16
jeste li videli novi cbr 125 ( 2007 ) kako vam se cini?
Meni je mnogo lepsi od starog...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Maj 2007 19:09
|
offline
- Amater
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 02 Apr 2007
- Poruke: 4
|
Wolverine ::Motor je dobar evo jos nesto o njemu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Po mojoj proceni ovaj motor kosta 2800 eura.Imao sam katalog.Bili su izlozeni motori sad na sajmu Automobila.Evo nasao sam naseg srpskog distributera pa vi malo procackajte po sasjtu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
CINI MI SE DA JE MALO SLAB 106KM/h je malo za 125ccm
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Maj 2007 15:31
|
offline
- Pridružio: 03 Apr 2005
- Poruke: 210
- Gde živiš: Beograd
|
da... malo je... jos je to kao sport model...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Maj 2007 16:07
|
offline
- Talični Tom

- Super građanin
- Onsite IT Support Engineer
- Pridružio: 08 Mar 2005
- Poruke: 1148
- Gde živiš: Niš
|
Ako zaista imas love, mislim da je sada, pocetak sezone, pravo vreme da kupis nekog dvotockasa.
|
|
|
|
|
|