|
imam winfast 2000 expert tv karticu, stvarno je super, no problemi mi nastaju od kad sam presao na vistu
zvucna k. mi je sa m.plocom (realtek)
problem: tv kartica radi ok ali kad snimam nemam ton
naravno, povezana je audio kab sa m.pl.;
skinuo sam najnovije drajvere;
probao i sa starim;
probao da pokrecem u xp compatibility modu
za recoding d. je izabran realtek (jedino njega i vidim)
nista od toga nije dalo rezultate
da li neko ima ideju...?
Dopuna: 07 Okt 2008 14:57
sada sam slucajno, trazeci po netu nasao resenje!
ako neko ima ovakav problem, radi se o tome da Vista neke "devices" bilo "playback" bilo "recording" ostavi disabled nakon instalacije drajvera za zvucnu k.
znaci: desni klik na zvucnik u sys.t.
recording d.
show disabled div.
Nadam se da sam nekom ustedeo gomilu vremena ;-)
|