Bad Copy u Nisu

Bad Copy u Nisu

offline
  • MiB  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Feb 2005
  • Poruke: 2547
  • Gde živiš: Nis, Srbija

Rep/Hip-hop grupa Bed Kopi (Bad Copy) održaće koncert 13. juna u niškom SKC-u sa početkom u 21 sat...
Ulaznice u predprodaji od ponedeljka, 26.maja po ceni od 400 dinara i mogu se kupiti u ,,Happy House"-u, ,,CD Sound"-u i ,,Energy Music Shop"-u.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 692 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 1 sakriven i 650 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, Asteker, Badja, boromir, C-Gun, Ercomero, GeoM, GH69, Hardenberg, Kolimator, kolle.the.kid, Kvaka22, M74AB3, MarkoD, MGBRBG, Miha79, mikrimaus, mkukoleca, nekdo, Nemanja Opalić, niksa517, Orc, Papadubi, Parker, peradetlić, Pero, PlayerOne, Profica, raptorsi, RD84, Remarqe, rikirubio, S-G, salenpz, Simulink11000, Sinisa76, Sićko, Snorks, Zoran1959, Žrnov, 1107