San o ljubavi

San o ljubavi

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 778

Ume san kao strela
srce moje da probode.
Bojim ga se
ubi će me,
A želim da je opet vidim

Posle neka,
ne plasim se ja.
Sam ću sebi
bodez-celik
kroz srce zadovoljno da probodem.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1395 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 4 sakrivenih i 1369 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bobrock1, Boris BM, Comyymoc, DavidA, In_hero, ivan979, Jablan, kaisarevic1, ljubo70, LostInSpaceandTime, nenad81, Piani Jazzer, Posmatrac77OKB, proka89, ruma, S-lash, sasakrajina, stegonosa, superwhy, ujke, vaci, yrraf