|
Poslao: 25 Okt 2004 18:47
|
offline
- Pridružio: 22 Mar 2004
- Poruke: 835
|
Ima li dobrovoljaca za isprobavanje mog novog branika ? 60 kilograma metala.. mmmMMM!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2004 19:51
|
offline
- Pridružio: 20 Apr 2003
- Poruke: 2091
- Gde živiš: Novi Sad
|
leleeeeee... pa ima sad auto da ti trosi bar litar goriva vise ;-) :-D
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2004 20:01
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
Mogu da vidim sa Rebracom ako je zainteresovan da testira svog hammera Ovaj tvoj i kroz zid prolazi...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Okt 2004 20:52
|
offline
- Pridružio: 22 Mar 2004
- Poruke: 835
|
Drax ::leleeeeee... pa ima sad auto da ti trosi bar litar goriva vise ;-) :-D
Litar gore-dole.. ne znam, meni uvek trosi 9 litara.. bilo da se sam vozim unutra, ili da su jos tri osobe pored mene .. (-: ne kapiram, ali nema ni veze!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|