|
Poslao: 12 Feb 2005 20:44
|
offline
- Mad_Zec

- Black Rabbit
- Pridružio: 03 Apr 2004
- Poruke: 4513
- Gde živiš: Novi Sad
|
@Treker
Cigara moja usta nije videla
Pitaj bilo koga od mase
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2005 20:53
|
offline
- Kaca

- Super građanin
- Pridružio: 26 Sep 2004
- Poruke: 1371
- Gde živiš: blizuBG
|
@Mad_Zec
Ej, nisi mi odgovorio. Da nije tvoja devojka?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2005 20:56
|
offline
- Mad_Zec

- Black Rabbit
- Pridružio: 03 Apr 2004
- Poruke: 4513
- Gde živiš: Novi Sad
|
@Kaca
Rekla si samo "ko je devojka"
A ta devojka je moja jako dobra drugarica.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2005 20:59
|
offline
- Pridružio: 28 Sep 2003
- Poruke: 1081
- Gde živiš: Where to one has lived before
|
@Mad_Zec
Ma salim se ja malo.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Feb 2005 21:45
|
offline
- Peca

- Glavni Administrator
- Predrag Damnjanović
- SysAdmin i programer
- Pridružio: 17 Apr 2003
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Niš
|
@Kaca
Nadalinina sestra
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Feb 2005 14:07
|
offline
- stormbringer
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 21 Nov 2004
- Poruke: 5
- Gde živiš: novi sad
|
Citat:Još samo kad bih znao ko je ko na slikama.
Ovaj u sivom duksu sto sedi do vrata je moja malenkost
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Feb 2005 18:42
|
offline
- Mad_Zec

- Black Rabbit
- Pridružio: 03 Apr 2004
- Poruke: 4513
- Gde živiš: Novi Sad
|
@Stormbringer
OOOOOOO vala si resio i ti da se pojavis ponovo a ja vec reko da ne rusim patos...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Feb 2005 18:45
|
offline
- MonaLiza

- Super građanin
- Pridružio: 25 Dec 2004
- Poruke: 1045
- Gde živiš: Musée du Louvre
|
Lepo je vama bilo...
Ma nisi mator,nije 24 bas tako veliki broj!
P.S. to ja tesim malo i sebe posto na leto punim isto toliko!
|
|
|
|
|
|