|
Poslao: 12 Feb 2012 10:56
|
offline
- Miloš CG

- Super građanin
- Pridružio: 23 Maj 2011
- Poruke: 1069
|
U pjesmi Rain Over Me (Pitbull ft. Marc Anthony) se nalazi neka melodija u pozadini [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] .Pocinje na 0:49 Koja je to melodija,ako neko zna nek odgovori.Hvala
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2012 10:49
|
offline
- Miloš CG

- Super građanin
- Pridružio: 23 Maj 2011
- Poruke: 1069
|
Napisano: 13 Feb 2012 10:46
Ili ako neko moze da mi posalje link za download matrica te pjesme (bez pjevacevog glasa) bio bih mu zahvalan
Dopuna: 13 Feb 2012 10:49
Mogu li da preko Windows Movie Maker-a ili VLC player-u da to obavim (da sam kreiram matricu)?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2012 10:54
|
offline
- akuci

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Maj 2008
- Poruke: 2758
- Gde živiš: Novi Sad
|
Nadjes Midi file te pesme, tako je najlakse (Nadam se da to nije piraterija). Ako ti treba pomoc, samo pitaj, spreman sam pomoci..
Inace ovih dana je hit "Snow over me"
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2012 10:56
|
offline
- Miloš CG

- Super građanin
- Pridružio: 23 Maj 2011
- Poruke: 1069
|
E da znas,bas gledam jedan topic gdje sam pitao kako da nadjem Midi file pjesama i samo mi posalju link i to je to.Molim te pojasni mi to malo,znas kako mi je stalo da to uradim.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2012 11:24
|
offline
- akuci

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Maj 2008
- Poruke: 2758
- Gde živiš: Novi Sad
|
Au covece, da ces odmah uraditi neki remix, ili sta vec pokusavasm tesko, treba za to puno vezbe.. Vidi, imas vise nacina da ubacis taj midi, ali mislim da ti je najjednostavnije da u programu FL Studio, on ce ti razdvojiti kanale na vise instrumenta. Imas na YT vise turtorijala koji pokazuju kako to izgleda, pa polako. Ne garantujem uspehm ustvari, mogu ti reci, tesko ces uspeti tako brzo nesto napraviti..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2012 11:25
|
offline
- wlock row

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 06 Jun 2011
- Poruke: 27
- Gde živiš: Madrid
|
ja sam nasao Midi file za pjesmu rain over me
evo ti link [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|