SP za odbojkasice u Japanu 2006.

6

SP za odbojkasice u Japanu 2006.

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Bronza koja sija zlatnim sjajem Wink
Svaka im cast i nek samo tako nastave.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Avg 2006
  • Poruke: 1182
  • Gde živiš: Fili Davydkovo, Moscow, Russia

pa cestitamo...



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Svaka im cast. Osvetlale su nam obraz. Jos samo odbojkasi i...

offline
  • musavi 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 09 Nov 2006
  • Poruke: 9
  • Gde živiš: Zemun

Preko očekivanog.Svaka im čast za borbenost.Sve čestitke za III mesto.
(Nećemo ti dirati Spasojevićku.More nisu loše ni Nikolićka i Đericilo)
VIDIMO SE NA DOČEKU!!!!!!!!!!!!!!!!!

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

musavi ::Preko očekivanog.Svaka im čast za borbenost.Sve čestitke za III mesto.
(Nećemo ti dirati Spasojevićku.More nisu loše ni Nikolićka i Đericilo)
VIDIMO SE NA DOČEKU!!!!!!!!!!!!!!!!!


dakle, ništa ne znate...i ja od ženske odbojke naviše volim odbojkašice. Very Happy

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Moram da offtopikujem samo malo: Kad sam saznao da su Djerisilo i Spasojeviceva bile cimerke... Pozeleo sam da budem u toj sobi Mr. Green

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 1456
  • Gde živiš: Tamo negde

Meni je ubedljivo najjaca cura Vesna Citakovic. Jeste da su joj zubi malo rasirane, ali sve ostalo eksta Smile))
A tek osmeh sto ima... Smile))
Djerisilo je isto ok Smile

offline
  • Pridružio: 06 Okt 2005
  • Poruke: 390
  • Gde živiš: New Woodgood

Sve čestitke za naše "zlatne" odbojkašice!

Kad bi se i ostali sportisti ugledali na "oko tajfuna" gde bi nam kraj bio.

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2006
  • Poruke: 1514
  • Gde živiš: Singidunum

Zaista su prevazisle sva ocekivanja, pridruzujem se cestitkama. Very Happy

offline
  • Fej  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 1293

ExoduS ::Meni je ubedljivo najjaca cura Vesna Citakovic. Jeste da su joj zubi malo rasirane, ali sve ostalo eksta Smile))
A tek osmeh sto ima... Smile))
Djerisilo je isto ok Smile


ahaha, slazem se!! Meni je Vesna extra slatka Mr. Green
i ona...kako se zove bre ona sa malo vecim nosicem?
e i ta mi je extra.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4813 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 5 sakrivenih i 4732 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amonsrb, Apok, Asparagus, bavar357, bestguarder, Betta, boromir, BWG, cemix, cikadeda, Cirkon, Coabelgrade, comi991, Daba75, dejan1972, dejankm, dinamik, DJ Brain(w)rack, dragoljub11987, dule10savic, dusan.l, dusanobr, Dusko_Dugousko, Glavonja049, istina, Jablan, jalos, Jomini, K a s p e r, Kajzer Soze, karakaj, kikisp, komenski, Kriglord, Lazarus, Lazur_01, louderik, luka35, m0nstrum_, marko308, mercedesamg, Metanoja, mgolub, Mihajlo, mladen.zovko, monomah, Mrav Obrad, mustangkg, Ndsk, obsc, Pavel Medved, Petar25, Petar888, Pururin, Putnik22, Qvazimodo, Radogost, radza1, redstar72, Ripanjac, S2M, sevenino, Sharpshooter, ShtagodShtagod, Simonsen23, Srky Boy, Velizar Laro, veljkovicdani, Vlada1389, Vlajman1957, volimpivuvolimrakiju, VPV, Vrač, YFSS33, zax22r, ZlatniRez