Avion za Nemacku

Avion za Nemacku

offline
  • snajp  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2006
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Nis

Ima li neko informaciju o letu aviona za Nemacku sa kompanijom "Germanwings".

Interesuje me gde mogu da kupim karte za let za destinaciju Beograd - Keln.

Informacija mi je potrebna za prijatelja. Ako neko ima bilo kakve informacije, bio bih zahvalan, ili neki drugi predlog avio kompanije.

Pozdrav



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Jun 2006
  • Poruke: 695
  • Gde živiš: Beograd

Danas je u Blicu pisalo da se karte kupuju i rezervisu na sajtu pomenute kompanije i da je to vec moguce uciniti.



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Potrazio sam malopre, i nasao na b92 forumu da imaju predstavnika kod nas.
Taman sam hteo ovde da iskopiram broj telefona i adresu, ali mi je pukao Firefox.

Sve jedno, lako se nalazi:
Odi na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i imas gore Search polje. Ukucaj ime kompanije i dobices link ka diskusiji na njihovom forumu.

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Nisam do sada leteo njima ali ako je kao sa ostalim low-cost kompanijama trebalo bi da prodaju elektronske akrte preko njihovog sajta. Tu dobijes samo kod s koji daš tamo na ček-inu osoblju i pokažeš pasoš. Trebalo bi da primaju i Srpske kreditne kartice, ali ako ne već će sajt o tome da te obavesti. Inače agencije verovatno uzimaju proviziju, ako ideš preko njih.

offline
  • snajp  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2006
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Nis

@Bobby, Stane, Systems - Zahvaljujem vam se u ime mog prijatelja i u moje licno ime. Hvala puno.

Sa postovanjem. Snajp

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2726 korisnika na forumu :: 112 registrovanih, 6 sakrivenih i 2608 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Akiro, ALEXV, alternator, amaterSRB, Andy, Asparagus, Asteker, avijacija, Baždaranac, BB, Bbbggg1979, blejač, BORUTUS, bpop, braca57, Bubimir, carinko, celik, Chainsaw, chichabg, Cicumile, CrazyDiablo, crnogorac, cvrle312, Darth Malak, dejan1972, Dejan_vw, desmeki, dexteroza, djboj, Djota1, DonRumataEstorski, Dorcolac, DrMrPr, dule10savic, dusanobr, elenemste, Flanker-G, Frunze, Georgius, GORDI, hyla, Igritelj, istina, joca83, jodzula, K-1A, Kajzer Soze, Kamov, kaput21, kikisp, klepesina, kybonacci, laki_bb, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, lukac, m94j, macak44, Markan90, mean_machine, medaTT, Mihailo Gazdić, mile.ilic75, mnn2, Moldovan, momcilob55, Mrav Obrad, munem, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nelezele, Nole, novator, OgnjenMitric, pablojepao, Papadubi, Parker, pein, pfc74, Polifon, Prečanin30, Pururin, Remain, rovac, ruma, saputnik plavetnila, Sava89, sekretar, Shajlok, Shinobi, shiro, shone34, sickmouse, SlaKoj, Smajser, srđan, suponik, tamno.nebo, Tas011, tomo2, Veber Zoltan, Velički, veljko82, vjetar, vladaa012, VladaKG1980, Walkers, Yekaterinburg, zajcev1, Zec, Zorge