Da li je moguce?

2

Da li je moguce?

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2005
  • Poruke: 369

Ma, ljudi moji ne postoje teorije zavera, to je vesta zamena teza. Postoje teorije interesa, i o tome mozemo pricati. Ovako, kad se pocne raspravljati o nekoj temi, uvek moze da se kaze "teorija zavere".



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

@****jana****
Ostavio sam temu koliko da raspravimo o losoj foto-montazi, medjutim, krenulo je u nekom drugom smeru...

Zakljucavam.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1313 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 5 sakrivenih i 1232 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, b_z_b, Ben Roj, benne, bigvlada, bobor, bojcistv, Borkanović, BrusLi, C-Gun, cakija, crazydkure, cuvarkuca, deLacy, Denaya, desmeki, dolinalima, Duh sa sekirom, dulleo, DuškoMraz, ElGenius, esko_hz, g_g, goran.vvv, Hans Gajger, ILGromovnik, ivan1973, jodzula, JOntra, karevski, Kenanjoz, kolle.the.kid, kripo, Lance Guest, leopard83, lord sir giga, luka35, m94j, Makarid, Manjane, mat, Metanoja, milenko crazy north, milutin134, mitja2512, mm1811, Ns1975, ObelixSRB, Oklopnjak, Otto Grunf, pacika, Paklenica, Panter, Parker, pein, picknick, Pilipenda, pisac12, Pururin, Roksi, sasakrajina, sistem22, sova72, stegonosa, stokssone, tubular, ulogovan, Vanderx, vathra, vlad4, Vlada78, vrgudinac, x011, x9, zixo, Zoran1959