Kada ustajete ?

2

Kada ustajete ?

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

@Jelena i AxeZ
A pa Vas dvoje možete komotno da pijete jutarnje kafe zajedno. SmileSmile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

ufff pa od 10-15h sve zavisi kada legnem (posto lezem oko 4) i sta treba da radim...



offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

GoranK ::@Jelena i AxeZ
A pa Vas dvoje možete komotno da pijete jutarnje kafe zajedno. SmileSmile


hehehehe...mozemo, mozemo Smile

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Kod mene svanjiva oko 10 . . . .

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

10-11. Ne radi se pa se moze.

offline
  • Pridružio: 09 Jul 2003
  • Poruke: 862
  • Gde živiš: Vrbas / Vojvodina

Ovih dana sam na odmoru pa ustajem ~ 11, inace 06.30 (u sedam moram da budem na poslu)

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

nocas sam se uspavao oko 5:00, 5:30... a ustao u 9:20 Smile
i za divno cudo - nisam pospan Very Happy

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

eee... naspavao sam se. Smile
(legao u 03h i u 12h se probudio)

offline
  • Max  Male
  • Super građanin
  • Marko Milic
  • MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
  • Pridružio: 02 Nov 2003
  • Poruke: 1363
  • Gde živiš: Beograd - Jagodina

Do 10 najkasnije, stvar navike dok sam na raspustu a za vreme skole oko 6.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2003
  • Poruke: 240

6:30 Smile u 7 imam autobus u 7:30 pa faks.
e kad nema faksa onda je 9 plafon Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1887 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 8 sakrivenih i 1799 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alke12, amonsrb, Asteker, Ba4e, Bane5, boj.an, bokicacar, boracbl1389, Boris90, Brankojle, Car89, cebam, celt, Cicumile, Civa, cvrle312, darcaud, Dare, DonRumataEstorski, duro1990duro, dusan.l, Dusko_Dugousko, famoso, feanor, FilipSRB, Georgius, iceburn, ikan, Istman, jalos, Jaxupa, Jaz, K2, kendzo-andzo-boni-fju, komsija1, kori, Leonov, Lep1na, lucianovercetti, Marko Marković, MarkoW, miki69, milenko crazy north, Milometer, Milos ZA, miodrag, Mitraljeta, nelezele, ozzy, Papadubi, pfc74, pinci01, pobeda, Pv123, rakivan, raster12, redstar011, Regrut Boskica, Robin, royst33, Rupert, Sale0501, sap, saputnik plavetnila, shiro, sickmouse, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Titan, Troja, Tvrtko I, vaci, vathra, Velizar Laro, vensla, vladom6, Walkers, Zrcalo, 79693