Oprema za ronjenje

2

Oprema za ronjenje

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 42
  • Gde živiš: s druge strane jastuka :)

Ja sam PADI (www.padi.com) instruktor tako da sve sto te zanima oko ronjenjena slobodno mi posalji PP. Iskreno ti preporucujem da zavrsis kurs jer ces tako bezbednije roniti. A sto se tice opreme ceo nov komplet te izadje minimum oko 1200-1500 jevreja Smile (naravno onaj za koji ja smatram da je OK) moze i jeftinije a naravno i skuplje. Osnovno je prvo maska, peraja,disalica, pa tek onda odelo, kompezator plovnosti, regulator....
Jer bilo gde u svetu da odes boca i tegovi su ti uracunati u cenu zarona.
A reci kako je strava tamo dole Smile)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Jun 2011
  • Poruke: 1

interesuje me koliko kostaju boce od 5l,10l i 15l ako nije problem da samo napisete na forumu Cool



offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Sve sto imate da pitate o ronjenju, mozete pronaci na sajtu Ronilacka oprema . Ukoliko nesto fali ili nedostaje, pisite Smile

Imate opise opreme, tekstove o asocijacijama, povredama, obuci .... pa ko voli, nek izvoli !

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1993 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 4 sakrivenih i 1967 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., ArmyBoss, bigfoot, bokicacar, celeron, Dare, darkkran, drimer, Kototamopeva, laki_bb, LostInSpaceandTime, Milos82, Mzee, ruger357, S-lash, Shilok, sova72, superwhy, Trimi68, vaci, Volfero