Vase 3 zelje ..

4

Vase 3 zelje ..

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

@ Marko

I tebi se tako ispunjavaju zelje koje nisi ni pozeleo Very Happy.
Sta je rezultat ove beskonacne petlje? Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • CHE 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 19 Sep 2004
  • Poruke: 443
  • Gde živiš: tu i tamo...

prve dve su ciklicne tako da je treca nepotrebna Smile I nije ti neka filozofija Smile Wink

Dopuna: 08 Jun 2005 23:15

.::Wizard::. ::pa recimo:
1. Stan u Uzicama (ili negde gde je mirno tiho i ponajvise CISTO)
2. opet moj stari KOMP (Dell G1 350 MHz 128 DDr-a ATi Rage II C Very Happy)
3. Da ljudi prestanu da budu ... ma da prestanu da budu... Ne mogu da izgovorim Laughing


Stan u UZICU!!! Smile Smile :)morao sam ovo da ispravim, a i nije tamo bog-zna cisto... Eto ljudi prosto ne mogu da prestanu da budu... da budu... Smile Smile



offline
  • Pridružio: 22 Nov 2003
  • Poruke: 1978
  • Gde živiš: na preseku Vremena i Vechnosti

Vodolija ::KobaNop ::1. Vek i po u zdravlju i radu za sve na svetu.
2. "Zmaj" kao nekad.
3. SFRJ _ U njoj sam ridjen i u toj drzavi sam bio S L O B O D A N.


A sada se zoves,...? Smile

Ja bih svasta pozelela, jos razmisljam, ...


Laughing

Vodolija, ....... Poljubac


CHE ::prve dve su ciklicne tako da je treca nepotrebna Smile I nije ti neka filozofija Smile Wink

Dopuna: 08 Jun 2005 23:15

.::Wizard::. ::pa recimo:
1. Stan u Uzicama (ili negde gde je mirno tiho i ponajvise CISTO)
2. opet moj stari KOMP (Dell G1 350 MHz 128 DDr-a ATi Rage II C Very Happy)
3. Da ljudi prestanu da budu ... ma da prestanu da budu... Ne mogu da izgovorim Laughing


Stan u UZICU!!! Smile Smile :)morao sam ovo da ispravim, a i nije tamo bog-zna cisto... Eto ljudi prosto ne mogu da prestanu da budu... da budu... Smile Smile


Laughing

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

@snoop
Razmisljajmo unapred, gledajmo u buducnost, ispunjavajmo zelje koje jos nismo pozeleli...ne staj sada omladino, nema odmora....odmaoricemo se kad umremo Razz

Oknecu vise, morao sam malo da se izduvam pred spavanje. Sorry...

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 44
  • Gde živiš: Nis

1. zdravlje
2. sreca
3.da imam jos tri zelje

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 822 korisnika na forumu :: 103 registrovanih, 5 sakrivenih i 714 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, acatomic, ajo baba, ALFASPORTIVO, Arhiv, Banovo Brdo, Bbbggg1979, Blair, Boris90, boromir, brkan1, brufen, Bubili, Car89, CHARLIE JA., Chileee, Crazzer, curiosity, cvale, DeerHunter, dekir, dexteroza, Djokislav, djordjemiklusev, Djota1, DonRumataEstorski, Dragacevac, Drugsparrow, DS01, dule10savic, Dusko_Dugousko, Feller, Gall, Georgius, glados, Glavonja049, iceburn, ILGromovnik, Ilija84, ivan_8282, jalos, Jaxupa, JimmyNapoli, Joint Chief, Jozo74, Kajzer Soze, kaskadija, koneks, lacko, Laluvr, Lazur_01, LUDI, m0nstrum_, MagicniHerpes, Manjane, MB120mm, Mihailo Gazdić, Miler88, milimoj, Milos ZA, Milun24, MKK7, Mldo, moldway, MR Z, muaddib, nenaddz, nenooo, nerislav2025, neutrino, Ns1975, Papadubi, Parker, pein, ping15, PlayerOne, probisic, repac, rokokoko, scimitar19, sevenino, Sharpshooter, shiro, singa, Sićko, sombrero, ssekir75, tamno.nebo, tecataki, tomo2, tooljan, VanZan, veljko82, veljkovicdani, Vlad000, vlad4, Voice1, Vrač, Walkers, Zanimljivo, zax22r, zombicar153, Žrnov