Znacaj imena

3

Znacaj imena

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 443

"Birajte za svoju decu lepa i ozbiljna imena.
Uvek morate misliti na to da ce neka od tih imena nositi buduce ulice, skole i trgovi."
Dusko Radovic Shocked



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Jul 2006
  • Poruke: 105

hm..pise samo da je Biblijsko ime..hm.. pa to sam i ja znala..hm..
Shocked



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2005
  • Poruke: 156
  • Gde živiš: Beograd

Ne secam se neke Egzaktne u Bibliji Smile Mozes da me podsetis - Stari ili Novi zavet?

(Shala, naravno.)

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Srdjan = srdit, srditi se Smile

jbg... srdim se Bebee Dol
a inache, po defaultu sam namrsten, ozbiljno kad setam, zamislim se, uvek sam namrsten Smile hee

offline
  • life  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Feb 2006
  • Poruke: 1307

Meni pise bog je blagodatan. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

offline
  • snajp  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2006
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Nis

life ::Meni pise bog je blagodatan. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

@Life - To imenjače - to i meni pise. Very Happy

Neka imena su me iznenadila (mislim na njihovo znacenje), a neka su me i nasmejala.

Sad kad sam malo bolje pogledao ovaj sajt - ovo nekom moze i da pomoge kad daje ime detetu. Da ne citiram sad znacenja nekih imena (mozda se neko bas tako zove) Wink

Repect

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2004
  • Poruke: 907
  • Gde živiš: Subotica

Mario Italijansko: ratoboran hehe

offline
  • x-tina  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 08 Jun 2005
  • Poruke: 651
  • Gde živiš: ...

Kristina -Grcko ime: nosilac casnog krsta

offline
  • Pridružio: 17 Dec 2005
  • Poruke: 391
  • Gde živiš: Inside your mind

Latinsko: dan Hristovog rodjenja. Tako su obicno nazivana deca rodjena na taj dan.
"Birajte za svoju decu lepa i ozbiljna imena.
Uvek morate misliti na to da ce neka od tih imena nositi buduce ulice, skole i trgovi."
Dusko Radovic

offline
  • Pridružio: 02 Mar 2005
  • Poruke: 901

"Bog je blagodatan, biblijsko ime. "
hehee:)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 959 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 9 sakrivenih i 881 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, aca018, blue, bojcistv, BtR-45, bukefal, Cirkon, DonRumataEstorski, drimer, DrNeoCortex, Electron, Frunze, Georgius, Gogi_avio, goran.vvv, Hardenberg, iceburn, Incognito, IpMan, Jablan, Jaz, kaput21, kNikS, Koca Popovic, Kruger, kunktator, Leonov, limeni, Magarac, mercedesamg, Milan Miscevic, mile.ilic75, mile79, Milometer, Milos ZA, Mirage 2000N, MrNo, mrvica78, nemkea71, nenaddz, nikolapetkovic, nixos, novator, pacika, Papadubi, proka89, Qvazimodo, rakivan, raster12, ruma, S-G, sap, Smiljkovich, Srki98, Srky Boy, stegonosa, strn, suponik, Tandrkalo, Tas011, Tihi86, Tila Painen, Tvrtko I, vrgudinac, YU-UKI, Zoran1959, Zrcalo, Zukov, Đurđevdan