Limewire 4.12.3 stravicno koci

Limewire 4.12.3 stravicno koci

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

Dakle pre 2 dana sam preuzeo instalaciju i posle instalacije jednostavno LimeWire radi kao usporeni film! Na svaku komandu reaguje sa zakasnjenjem od 10 sekundi a i vise (treba mi 15 da ga ugasim Mr. Green)! Jel zna neko o cemu je rec? Znam ja da je ovo java aplikacija ali cak ni Java nije ovoliko spora

inace imam JRE 1.5 (Update 6)

Dopuna: 01 Jul 2006 23:44

i dalje nisam provalio do cega je! Radi malo brze kad smanjim prozor ali nesto opet tu ne stima. Oprez sa ovom verzijom

m.p. trosi 40 mb Virtuelne memorije i 47 RAM



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

ja koristim pro verziju... extra, uvek vuce max

Dopuna: 13 Avg 2006 2:02

ja imam jedno pitanje vezano za prioritet skidanja fajlova.
Ima li tako nesto ovaj program.... obicno zadam vise stvari da mi se skida i ako ima vise izvora on mi manje vise sam pocepa konekciju na pola (ako skidam 2 fajla). mogu li ja nekako da raspodelim sta ce kojom brzinom da se skida.... bar nesto u procentima... ko ima veci prioriteta ako su veze dobre

Dopuna: 17 Jan 2007 0:50

Uh ima sad i ja problem.... ne znam sta mu je...
Ona radi savrseno ali toliko ubije procesor da cak i dok kucam u wordu slova kasne po nekoliko reci ! ! !
Ubija mi procesor... ne znam sta joj je... a znam da sam pre pola godine cak igrao igricu u pozadini dok ona skida....
sada da sacuvam word mi treba 20 sekundi....
Ona se lepo pomera i gasi odmah ali sve ostalo je ubijeno
Evo i slike ubice... ima li neko neki predlog ???



Dopuna: 19 Jan 2007 18:49

evo opravi sam ga obicnim uninstalom i instalom.... cisto ako nekome zatreba



offline
  • den78  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 1227
  • Gde živiš: Moe's Tavern

da, ima CPU leak ...to se i meni desavalo (desava), pogotovu sa beta verzijama...
razlog: nemam pojma zasto Smile
...ali i tako odradi posao Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1817 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 0 sakrivenih i 1795 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bo96, Bokiboks, doragan, dzada, goxin, Jester, jon istvan, kutija11, Lance Guest, LjubisaR, LostInSpaceandTime, Lotus, maksi007, mat, Milometer, Mićko, Parker, repac, tomigun, vaci, Velibor Radoja, Vlado82