MyCity responsive dizajn

15

MyCity responsive dizajn

offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Postoji li mogućnost da istovremeno budem ulogovan i na telefonu i na PC-u? Jer kada se prijavim na jedno - sa drugog me automatski odjavi (iako je označena opcija "zapamti me").



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Naravno da postoji ta mogućnost, i kod mene sve to radi kako treba. Ne znam da imamo neko podešavanje na forumu u vezi toga, ali sačekaj svakako da se javi Peca.



offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Ja sam tako ulogovan, bez problema.

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

To nikada nije bio problem.

offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Moguće da je do mene onda neka začkoljica.Pokušaću još par puta... Hvala na brzim odgovorima. Very Happy

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Meni prijava na laptopu stoji mesecima, dok Peca ne uradi neki update pa budemo svi odjavljeni. Sve vreme forumu pristupam i sa telefona.

offline
  • Pridružio: 26 Sep 2012
  • Poruke: 1870
  • Gde živiš: Ček' da vidim...

Evo od poslednje poruke sve funkcioniše kako treba.
Kucajući postove primetih da sat nije prebačen na letnje računanje. Pa eto, jeste sitnica, ali da držimo sve cakum-pakum. Ziveli

offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3760
  • Gde živiš: 127.0.0.1

@boki199777

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 861 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 3 sakrivenih i 806 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Andrija357, bb929, bbogdan, bigbear, blatruc82, bobor, Coabelgrade, djuradj, doktor097, dukajov, Dzambas, Dzigy, Džekson, esx66, Gogi_avio, Hardenberg, jodzula, luka35, MaksicZoran, Miki 24pbr, mikrimaus, mist-mist, mnn2, museum, nebkv, Nemanja Opalić, nenad81, Nikoletina Bursac, novator, OKT, ozzy, Panter, peradetlić, Radoslava, razumihin, repac, royst33, S.Palestinac, sasakrajina, TRAVUNIJA, tuf, Tvrtko I, VJ, Vlada78, vladom6, Volkcho, XBMC, zemljanin