Odlazim!

2

Odlazim!

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

OK; srećan ti put, i lepo se provedi Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Kad vec neces ispred 2 Galeba da lupas automobile, idi pokazi tamo po trulom zapadu kako se lupaju. Wink



offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Srećan put, čuvaj auto i drugaricu Shocked i pošalji nam (digitalnu) razglednicu Wink

offline
  • Marko Šolajić
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 987
  • Gde živiš: Novi Sad

@mr_W

Ne da si me štrecnuo sa naslovom poruke, nego.... Shocked

U svakom slučaju, lep provod ti želim!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 819 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 4 sakrivenih i 760 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, b_z_b, Belac91, Belisarius, Betta, blankspace, bobo85, Bubi, burevestnik, cuvarkuca, darkkran, deLacy, Dimitrise93, doktor097, Dovla 1980, Draganeli, dukajov, Dzigy, GeoM, GH69, ivan979, K-1A, komsija1, Langdorf, MadMike, Marko1238, MarsRed, mat, Mi lao shu, Mikisha, Milan A. Nikolic, Milan1996, Milometer, naki011, neutrino, Paki, pein, peradetlić, rajkoplje, redstar011, royst33, SamoGledam, sasa87, skok, sspp, stokssone, strn, t.e.m.p.l.a.r., tm, Tvrtko I, ujke, VJ, Vojkan Petrovic, Zoran1959, zziko