Zaustavljanje od strane policije, kako postupiti?

3

Zaustavljanje od strane policije, kako postupiti?

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Da ne bude da teram vodu na jednu vodenicu, reći ću i ovo:
Nema čoveka koji vozi auto, a nije napravio prekršaj. Korektan odnos, smiren i razložan razgovor uvek daju pozitivan rezultat u smislu izbegavanja kazne. Naveo sam par slučajeva ranije gde sam se žalio i dobijao izvinjenja iz policije, ali isto tako su mi opraštali prekršaje zbog korektnog ponašanja i priznavanja greške, čak i one koje sam sebi ne bi oprostio.
Ne zaboravite da policija može uvek da vam piše kaznu za "nepostupanje po znaku" umesto npr. prolaska kroz žuto (nekad i crveno ) svetlo na semaforu - ako niste ugrozili nikoga. Njihova je volja, a vi im pomozite u tome korektnim odnosom.
Sa druge strane, kao što rekoh, nikome ne treba dopustiti neprofesionalan odnos ili drskost.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Sep 2008
  • Poruke: 4094
  • Gde živiš: Bg

Upravo sam se vratio iz Ljermontove, predao sam zalbu, sta ce dalje biti i kada, videcemo. Ne znam koliko traju ovi procesi, ali, sta je tu je sada. Bice kako bude.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 910 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 6 sakrivenih i 837 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, baltazar01, bavar357, Bo96, Bobrock1, bojanM84, Boskovic, Botovac, bukefal, Cicumile, curiosity, d.arsenal321, Dannyboy, DavidA, dule10savic, Džekson, El-Komadante, esko_hz, EVIDENTICAR, gregorxix, GT, Jozo74, KizJ, Kvaka22, lord sir giga, LostInSpaceandTime, LUDI, MaksicZoran, mercedesamg, Mi lao shu, milanpb, milbos, milenko crazy north, Milometer, nenad81, Nikoletina Bursac, nnovakis, obsc, OgnjenMitric, oldtimer, Panter, pein, Pekman, peradetlić, Permaldar, Petar25, radza1, RajkoB, SamoGledam, Sirius, Sonic, svnedelja, synergia, tomigun, tomo2, TRAVUNIJA, Tribal, Tumansky, Tvrtko I, ujke, vaci, x011, XBMC, YugoSlav, zlaya011