da ne zastari

da ne zastari

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2009
  • Poruke: 525
  • Gde živiš: Prijepolje-Srbija

imao sam udes u martu 2010 i tada je policija mene proglasila krivim i tuzilastvo je pokrenulo krivicni postupak protiv mene. ja sam kod tuzioca odbio da priznam krivicu i u dogovoru sa mojim advokatom podneo kontra tuzbu. od tada do sada sam samo jednom imao poziv od istrazog sudije kao svedok. advokata kad god zovem kaze da cu uskoro dobiti poziv i nista.
kakva je dalja procedura, sta ako zastari?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • grbe 
  • Moderator foruma
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 3404

Ako je postupak pokrenut nema zastare



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7665 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 10 sakrivenih i 7581 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ArmFPGA, Arsenije, awathorn, b_z_b, baltazar01, bojank, bojanM84, cenejac111, Ciri1994, Cirkon, cuvarkuca, d.arsenal321, DeerHunter, dekan.m, Demi87, Despot Đurađ, Dimitrise93, djordjemiklusev, doragan, Feller, Foxdie, gost321, Hans Gajger, Hitri, Ivoo, jaeger, Jester, jodzula, jon istvan, JOntra, Jozo74, KizJ, Konda, kunktator, ladro, littlebunny, mackenzie, maxim_von_burdengate, mačković, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, Milo97, Milometer, Moldovan, monomah, MrG, Nikolajevic, nikolapetkovic, niksa517, panzerwaffe, peho_atropin, Permaldar, Remain, Remarqe, RiV, royst33, Sale0501, Siti2, Sky diver 29, sony771, Srki98, ss10, StankoVrankovic, strn, Tanjagre, tomo2, tooooom, v82, Vlad000, Vlajman1957, xAlex2, |_MeD_|