|
Poslao: 16 Feb 2013 13:40
|
offline
- TheDelliRus

- Super građanin
- Pridružio: 05 Jun 2012
- Poruke: 1232
- Gde živiš: This is Sparta!!!
|
Pio sam ga prije par dana.
Ima odlican ukus i aromu.Sa dodatkom meda,perfektan je
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 16 Feb 2013 13:44
|
offline
- Conte7

- Ugledni građanin
- Pridružio: 18 Jan 2012
- Poruke: 477
|
Nana i hibiskus sa medom su mi najmilji
Je li probao ko caj od jabuke i cimeta, ili tako nesto? Dosta ljudi mi se hvalilo na taj caj, a ja ga jos ne probah, pa da vas pitam, valja li?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Feb 2013 22:14
|
offline
- _Sale

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 13451
- Gde živiš: Z-moon
|
Jabuka i cimet je odlična kombinacija, a može i divlja trešnja.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Feb 2013 23:54
|
offline
- mpman

- Mod u pemziji
- Pridružio: 12 Okt 2010
- Poruke: 10944
|
Nana, ali ne iz kesice, već "na meru". Puna kašičica na jednu jošlju za kafu
Može i sa i bez šećera.
Takođe, volim i šipurak, koprivu i kamilicu. Neven nije loš ali mi nije "prvi izbor".
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Feb 2013 23:58
|
offline
- _Sale

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 13451
- Gde živiš: Z-moon
|
Jel' probao neko mešavinu gloga, koprive i maslačka? (na merenje) Ja ga nekad skuvam, ostavim poklopljeno nekoliko sati i pijem ceo dan.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jul 2013 16:29
|
offline
- aronija
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 06 Maj 2013
- Poruke: 644
|
Kopriva... zdrava, svugde je ima u prirodi a naravno i u zdravoj hrani ili prodavnici...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jul 2013 23:00
|
offline
- Neprimetna
- Legendarni građanin
- Pridružio: 04 Dec 2008
- Poruke: 4106
|
U kući uvek imam nekoliko vrsta čaja.
Odlični su Milfordovi , probala sam jabuku sa cimetom i čaj od divlje trešnje.
Lep je hibiskus i čaj od brusnice, ali nemam naviku da pijem čaj. Čak ni kada sam prehlađena.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jul 2013 23:04
|
offline
- Sagacity

- Elitni građanin
- Pridružio: 27 Feb 2013
- Poruke: 2318
- Gde živiš: Zapadna Srbija
|
Volim ove, što moji kažu ''veštačke'' aromatizovane čajeve. A najomiljeniji su mi: pomorandža i đumbir, planinski raj- Teekanne, jagoda i jogurt, divlja trešnja...mslm...Hibiskus i kamilicu volim takođe, ali više preferiram ove ''veštake''...
Inače, nikada ne pijem jutarnju kafu, već jutarnji čaj, bez šećera...naravno....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jul 2013 23:11
|
offline
- m4rk0

- Administrator
- Administrator tech foruma
- Marko Vasić
- Gladijator - Maximus Decimus Meridius
- Pridružio: 14 Jan 2005
- Poruke: 15766
- Gde živiš: Majur (Colosseum)
|
I ja volim jagoda i jogurt - Milford sto proizvodi. Pravi koktel ukusa i mirisa.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Jul 2013 23:36
|
offline
- smorena
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 14 Mar 2012
- Poruke: 566
|
Lipa... Domaći, bas sam ga brala prije mjesec dana. Ne treba da precvjeta, nego tačno da počne i tada je pravi. Zajedno sa svojim listicem, onda ostavi da se malo sam osusi negdje u hladovini ali na cistom vazduhu, i imamo prelijep caj. Barem po mom ukusu.
|
|
|
|
|
|