|
Poslao: 09 Okt 2013 22:49
|
offline
- mpman

- Mod u pemziji
- Pridružio: 12 Okt 2010
- Poruke: 10944
|
aronija ::Kad popijem čaj, pa kafu ... DA, vrlo...
Onda više nije jutro
aronija ::
Da li ste strpljivi?
Kako kad i kako za koga...
Da li volite čaj više od kafe?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2013 23:38
|
offline
- Kentaurus

- Super građanin
- Pridružio: 01 Nov 2007
- Poruke: 1378
|
Čaj od hibiskusa i kafa, egal... Kafa je više navika zbog cigare.
Da li ste pušač koji ne pije kafu?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2013 23:53
|
offline
- Kentaurus

- Super građanin
- Pridružio: 01 Nov 2007
- Poruke: 1378
|
Nisam, ne volem tmurno i kišovito vreme...
Da li vam se sviđa odgovor na 'skriveno lice' ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Okt 2013 23:56
|
offline
- angelika

- Super građanin
- Pridružio: 29 Feb 2012
- Poruke: 1107
- Gde živiš: na grani-ci
|
Kisa ga omela. Ne, ni los ni dobar, bio bi mnogo bolji da nemam upalu misica.
Vezbate li nesto?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|