Da/Ne

271

Da/Ne

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Ne.
Da li je vam je bitno tuđe mišljenje o vama ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Jul 2015
  • Poruke: 1321
  • Gde živiš: Univerzum br.8

To me tek ne zanima.Samo mi je bitno šta meni bliski ljudi misle o meni.

Da li ste dobar kuvar/kuvarica ?



offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Sve što spremim, mogu da pojedem i drugi koji jedu moja jela takođe..... Tako da jesam...

Da li ste izbirljivi kada je hrana u pitanju?

offline
  • Pridružio: 11 Jul 2015
  • Poruke: 1321
  • Gde živiš: Univerzum br.8

Ne.
Da li biste jeli meso kengura?

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Morala bih da probam. Ako sam jela zeca, mogu brate i kengura ako je ukusan...
Da li vodite računa o svom izgledu ?

offline
  • Pridružio: 11 Jul 2015
  • Poruke: 1321
  • Gde živiš: Univerzum br.8

Uvek, čak i kada idem da spavam, gledam da mi se pidžama slaže sa posteljinom Wink

Da li je dobro da kada deca čuju na primer Metalliicu, Iron Maiden, Motorhed kažu " Joj što je ovo dorbo!!!" i počnu da skaču ?

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Da, i ja sam kao mala počela da slušam istu muziku pa mi ništa ne fali.

Da li volite da eksperimentišete sa hranom, recimo piletina u medu itd?

offline
  • Pridružio: 11 Jul 2015
  • Poruke: 1321
  • Gde živiš: Univerzum br.8

Sagacity ::Da, i ja sam kao mala počela da slušam istu muziku pa mi ništa ne fali.
Si sigurna 100% ? Mr. Green (mala šala)

Da obožovam takve eksperimente. Začudjujuće ispadnu dobro.

Da li onako sočno odpsujete kada vas neko u saobraćaju iseče i tome slično?

offline
  • Dusan
  • Elektrotehnicar Energetike
  • Pridružio: 23 Okt 2014
  • Poruke: 1192
  • Gde živiš: Beograd

Da, pogotovo kada idem sa Audi A peske.

Da li imas neku psovku koju veoma cesto koristis?

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Ne.
Da li postoji neko ko vas kao pojava užasno nervira?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2113 korisnika na forumu :: 114 registrovanih, 8 sakrivenih i 1991 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Antoni S, Ares12356, Arhiv, BaneM75, bbrasnjo3, Bosnjo, branko7, burevesnik, Centauro, Cicumile, cikadeda, crazydkure, CrveniSolaris, Dado78, DDragoje, dekan.m, Djokislav, djuradj, dmarx1, doktor097, Dorijan Grej, Dragon Order, DrMrPr, dusan2022, Džekson, fijufijukrozkapiju55, Frunze, Georgius, Giskard, goxsys, Great White, gregorxix, GveX, Ikica977, Incognito, IQ116, Ivoo, Jose, Karaula, Khaless, kinez88, kolle.the.kid, komenski, Kruger, kybonacci, lacko, leopard83, Lep1na, Lester Freamon, lima, Lucije Kvint, makoto_nagano, MarijaC84, Marko Marković, maxim_von_burdengate, Medojed, mercedesamg, micke83, MIKI63, mikoyan21, mikrimaus, mile.ilic75, Miler88, Milovan Dinic, mm1811, Moldovan, Motocar, nevjerna beba, nikolapetkovic, nixos, Ns1975, nuke92, OldKresoje, Orc, Piani Jazzer, Piicoki, PitterBg, posmatrac300, Pururin, Raso75, Sale0501, sasovsky, sekretar, Sirius, Sićko, Sonic, sonico, Srki98, Srky Boy, Srle993, StalniPromatrač, StankoVrankovic, starlights, stegonosa, superwhy, synergia, t.e.m.p.l.a.r., TangoSix, trutcina, umpah-pah, vaci, vazduh, Velizar Laro, Vlada78, Vlado82, vpetrovic, vrgudinac, Walter Kurtz, wolverined4, XBMC, zarko5566, Zoran1959, 79693